Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 háttérben való...

Iphone 7 háttérben való szinkronizálás?

Figyelt kérdés
Iphone 7 miértnem tölti fel a háttérben a fotóimat a google fotókba és a Mega felhőbe? Minden opció be van kapcsolva mégis csak akkor indul el a feltöltés mikor megnyitom az appot amint lezár a kijelző a feltöltés befejeződik. Iphonosok valaki megoldás erre?

2016. dec. 8. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

iOS egyik negatívuma, ha sok fotót kell feltölts tedd töltőre és játszáll zenét rajta, akkor nemkapcsol ki a képernyő és tud szinkronizálni.


Próbáltam én is megoldást keresni, de nem sikerül iOS9en.

2016. dec. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod ! A Mega appnál rájöttem a problémára a touch id miatt volt be volt kapcsolva hogy az app kérje az ujjam tehát így ha lezárt a kijelző automatikusan lezárt az app-is, kikapcsoltam és azóta ha megnyitom de közbe mástis csinálok közbe tölti felfele, Google fotóknál nem oldódott meg csak anyi a különbség hogyha a Google fotók szinkronizál nem sötétül el a kép és így feltölt de itt ha már ellépek mert közbe akarom használni a mobilt szünetel a feltöltés....
2016. dec. 11. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!