Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite vagy Samsung...

Huawei P9 Lite vagy Samsung Galaxy J5 (2016)?

Figyelt kérdés

Nem is azt kérdem melyiket válasszam, hanem tapasztalatokat a két készülékről. Előnyök, hátrányok.

Bármiféle tapasztalat jól jön, az alkalmazások közötti váltogatástól kezdve a festék lepattogzásáig a házon.

Köszönöm!



2016. dec. 8. 21:16
1 2
 1/20 Zzzoli ***** válasza:

Én az asszonynak vettem egy j5-öt, neki maximálisan megfelel, de ahogy nézegettem hardverben harmat gyenge.

Antutuban a proci vagy 23 ezret nyomat. A három éves G2-őm 45 ezer volt, most meg a G5 ösömről nem is beszélek.

De nem is ez a baj, a J3 2016 az exinos procival kicsit erősebb, pedig gyengébb kategória.

3D ben is gyengusz.

Kijelzője szuper, kamerája jó, üzemideje is, ha csak telcsizni kell meg Facebook és társainak és netezni levelezni, akkor kiváló.

Öszerakása viszont 10 pont!

2016. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a választ!

Igen, hardveresen tisztában vagyok, hogy sokkal gyengébb. De mégis, Samsungot használó ismerőseim megbizhatónak tartják a régebbi modelleket is, ellenben a huawei-jel. Előreláthatólag nem is nagyon kéne másra, mint amiket felsoroltál, az lenne a lényeg, hogy viszonylag stabil maradjon 2-3 évig, ha mondjuk megnyitom a kamerát az ne 10 másodpercig tartson, mint mondjuk egy p8 lite esetében..

Papíron írt adatok ellenére úgy néz ki Samsungnál maradok, de várom még a véleményeket.

2016. dec. 8. 22:01
 3/20 anonim ***** válasza:
Páromnak már a legelső J5 is jó szolgálatot tett, hiába a snapi 410 ment ezerrel. Most megkapta a 1016-ost, ez meg még pörgősebb. Ha nem jatszol vele akkor talán a J5 még gyorsabb is lesz.
2016. dec. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

A samsung szerintem márkásabb mint a huawei legalabbis eddig azvolt :D

nekem j3(2016)van ami eddig bejott :)

A huawei p9 véleményem szerint nem se rossz csak a menüje fura :D en inkb a megszokott samsungot választom :)

2016. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vedd a Samsungot mert a Huawei drágább nála de semmivel nem jobb.
2016. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Árban most nem sok különbség lenne, szóval nem mérvadó.

Annyian mondják, hogy mennyire megbízható a Samsung, hogy tényleg azt választom, még úgy is, hogy hardveresen jobb a Huawei.

2016. dec. 9. 12:34
 7/20 anonim ***** válasza:

Én is a J5-öt választanám. Szép, elegáns, szépen fényképez, ha nem akarsz játszani rajta, akkor tökéletes. Persze az egyszerűbb játékokkal minden további nélkül megbírkózik.


A Huawei a saját kategóriájában nagyon jó. Azzal se lőnél mellé, gyors, szerethető meg minden.


De ha engem kérdezel, inkább a Samsung.

2016. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem egy kategória, a p9 Lite jóval jobb mobil. Az előzők nem tudom mit szívtak, bár gondolom elvakítja őket a brand
2016. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Koszono viszonyban sincs a 2 telo. A Huawei joval erosebb, akarhonnan is neznenk. A P9 lite-ot max az A5(16)-al lehetne osszehasonlitani, es meg annal is valamivel erosebb, de a Samsung dragabb, mivel azt is meg kell fizetned, hogy azt irja rajta, hogy Samsung. A Huawei meg jelenleg a vilagon a 3. legnagyobb telefongyarto, szoval mar nem az van mint most 5 eve, hogy egy anonim kinai cegrol beszelunk. Bar mindket telefon androidos, eleg nagy kulombseg van az EMUI es a TouchWiz kozott, ez mar mindenkinek a sajat izlesetol fugg, hogy melyik jon be jobban, de nalam egyertelmuen az EMUI a nyero. A ket telefon kozul egyertelmuen a P9 lite-ot valaszd, vagy ha feltetlenul samsungot akarsz, akkor dobj hozza meg valamennyit es valaszd az A5-ot, de a J5-ot semmikep sem.
2016. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A Huawei p9 és lite széria szerencsére különbözik a többi gyártó mobiljaitól. Nekem nagyon tetszik az egész, a minőségi összerakás, a menü, a teljesítmény és úgy érzem hogy egy elit cuccot tartok a kezemben. Szerintem eléggé pasis telefon ami nekem abszolút pozitív.
2016. dec. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!