Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HDMI-re telefon kivezetés?...

HDMI-re telefon kivezetés? Többi lent

Figyelt kérdés

Van 1 ilyenem: [link]

És egy ilyenem:

[link]


A másodikba pontosabban ebbe: [link]


Nem tudom bele dugni az elsőt, miért? Pedig ha minden igaz. Annak a kimenete micro hdmi a micro usb-ból. a másik meg micro hdmi to hdmi. de nem tudom össze dugni? Miért?


2016. dec. 9. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


MHL nem ugyanaz mint a Mikro HDMI

2016. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"de nem tudom össze dugni? Miért?"


Ez így van jól.

Azért csináltál olyanra, hogy ne tudd összedugni azt, amit nem kell összedugni.

2016. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor tudnátok 1 olcsót keresni nekem ?:)

Az a baj, én hiába olvasom a leírását, nem nagyon értem mi, habár azt mondta 1 ismerősöm, hogy mhl cucc jó lesz ahhoz.

Remélem nem nagy kérés, köszönöm előre is ! :) Utána mennek a zöldek. Fontos lenne, hogy ebay-ról legyen és minél olcsóbb!

2016. dec. 9. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindössze 9 karaktert kell beírnod a tlibevert keresőbe. Megerőltetö?


[link]

2016. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem megerolteto csak nem tudtam hogy mit keressek. Illetve ezeket azert rendeltem mert etek voltak a legolcsobbak. Mert ezekre ugy kerestem ra, hogy micro us to hdmi akkor rendeltem azt az mhl-est. Azt hittem rendes nagy hdmi kivezetese lesz. Mwgjott nem volt. Azt mondtak h az micro hdmi kimenet. Na mondom oke. Veszek akkor egy micro hdmi to hdmi-t es azt is vettem meg aztan tegnap jott mwg es nem tudtam ossze dugni... Azert kertem helpet hogy mit keressek. Mert nekem olcso kell.
2016. dec. 10. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!