Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt GSM-ben 14 évesen...

Használt GSM-ben 14 évesen vehetek egyedül telefont?

Figyelt kérdés
Viszonylag sürgősen kellene vennem egy telefont, mert a mostani a legalapvetőbb dolgokra sem igazán használható már (pld. hívás), de a szüleim következő hétvégéig biztosan nem érnek rá, szóval egyedül vehetek telefont?

2016. dec. 9. 20:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérleek, segítsetek már!:(
2016. dec. 9. 21:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem cigi vagy alkohol, tehát vehetsz
2016. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2: köszi a választ! Igen, eddig nekem is világos, de valami adás-vételi-szerűséget kell csinálni gondolom, és azért na... Én még akkor is képes vagyok parázni, ha egy kenyeret veszek.:D

#3! Ó, szinte vártam az ilyen kommenteket. Szerintem eléggé érthető, hogy ha az eredeti kérdésemre a válasz egy "nem", akkor nem teszek meg egy ~1 órás utat feleslegesen. Amúgy már augusztus óta nincs telefonom, csak anyum lecserélt, 512 mb-os RAM-mal "megáldott" mobilját használom azóta, de ez használat nélkül is lemerül 7-8 óra alatt, sokszor kidob a böngészőből (és nem tudom, mi okkal), fél perc, mire betölti a messenger-t, időnként nem jelzi ki a hívásokat, és 2 megapixeles HÁTLAPI kamerával azért valljuk be, elég nehéz lenne bármit is megörökíteni úgy, hogy gépen is látszódjon belőle valami. Nem tudom, meddig bírja ez ki és nem lenne kellemes, ha hirtelen megadná magát. Arra nem számítok, hogy a szüleim a következő hétvégén annyira rá fognak érni, mert ugye van jobb dolgok is, mint ideiglenes telefont keresni a lányuknak... Szóval kérlek ameddig nem tudod a körülményeket, ne legyél így felháborodva!

2016. dec. 9. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Hivásra oké ugylátom akkor meg kibirsz 1 hetet vele.vagy szolsz szüleidnek hogy kell egy telefon mert ez is megadta magát.
2016. dec. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Jaj, szegény 14 éves páva gyerek nem tud szelfizni, sőt még messengerre is kell várjon fél percet, pfhú rémes. S néha kidobja a chrome, az aztán...


Élet tragédia, hallod öcsi, szerintem már nincs is így értelme az életednek vagy vegyél egy új telefont vagy már minden értelmetlen.



Azt sem értem, kibuggyant a kölyök a földből, s előbb kérdi ezt meg az interneten mint a boltban, vagy a szüleitől. Szánalom.

2016. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük a dolgot, a gsmes vásárlást meg felejtsd el, valamelyik aukciós oldalon olcsóbban megkaphatod, pl hardverapro.hu, csak arra ügyelj, hogy nehogy csalótol vegyed
2016. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hah, annyi a gáz, hogy amúgy lány vagyok. :D

De nyugodjatok meg, vettem.;)

2016. dec. 10. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit vettél, ha szabad kérdeznem?
2016. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Vett egy Iphone 7-et, 2 üveg vodkát, és 1 doboz óvszert az estére, aztán jövő hétre megint kell egy adag neki.
2016. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!