Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha anyám el veszi a telefonoma...

Ha anyám el veszi a telefonomat amit a saját spórolt penzembol vettem akkor föl jelenthetem ot azert mert el vette a személyes dolgomat?

Figyelt kérdés

#anya #jelenthetem
2016. dec. 9. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem ok nélkül vette el...
2016. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elméletben feljelentheted, gyakorlatban viszont nem.

Kiszedsz a családi kasszából annyi lóvét amnnyi a telefon volt és a telefon ellenében szolgáltatod vissza.

Ha saját pénzből vetted nincs joga elvenni bárki bármit mond vagy bármit is csináltál.

2016. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nincs mit nyomkodni sz*rás közben?

Képzelem milyen spórolt pénzed van. Gondolom, amit anyádtól kaptál.

2016. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, és mit szólnál hozzá ha kibszna az utcára mint macskát szni azért is feljelentenéd?
2016. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Jogilag elveheti tőled mert ilyenkor nem a tulajdonszerzés mint motiváció történik hanem a fegyelmezés. És ezt mind a bíró és a rendőrség is így látná.

Majd ha a kaját is te fizeted meg a lakás és a rezsit na majd akkor pattogjál ha valaki elvesz tőled valamit.

2016. dec. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagy nagykoru tehát 18 éves ,akkor elveheti mert gondolom azért vete el mert valamit nem csináltál meg ,amit megkelet volna amig szépen kért ,gondolom töbször te meg telefonodat nyomkodtad csak .vissza kapod a telefonodat ha megcsinálod amit kérnek töled.
2016. dec. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha indok nélkül vette el akkor verd meg
2016. dec. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
saját anyádat feljelenteni? Gratulálok
2016. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Durva hogy a telefont jobban szereti mint a saját anyját. :(
2016. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!