Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone zene letöltés jó...

Szim Krisztian kérdése:

Iphone zene letöltés jó minőségben?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdès hogy mivel tudom letölteni és ha már letöltöttem akkor hogy lehet a 6plussomra konvertálni, a gépemen megvannak de ha mp3-4 konvertert használok akkor ótvar lesz a minőség,van erre megoldás?

2016. dec. 10. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mért akarod konvertálni ?

Letöltöd mp3 minőségben, majd pl. iTunes-al felmásolod a telefonra, ennyi.

2016. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
NOS, letöltöttem mp4 formátumban a ytdel, nem lehet ugy feltenni a telefonra, ha egy konvertálóval mp3ra rakom akkor a minősége egy 144 ps hez hasonlítható egy jólismert 1080p hez képest
2016. dec. 10. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, az mp3 nem arra való, hogy videókat tömöríts vele. Az mp3 tipikusan csak hang.
2016. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a "csak hang" mp3 hangminősége szar, már bocs és jó minőségben szerteném felttenni nem pedig egy kupac nemjellemzném mivel. Mp3 ra letölteni.. akár egy egész playlistet yt ról hogy kell?
2016. dec. 10. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne kelljen már ennyire a szádba rágni a dolgokat...

van a videómegosztó és mp3 converter

bemásolod a linket, letöltöd, behúzod az iTunes-ba, ha szeretnéd, akkor teszel mellé borítóképet és dalszöveget, beírod az előadót az előadó helyére, a címet a címére, sőtt még az albumnak a nevét is beírhatod(ezt mindet a számra jobbklikkelve és az Infó Megjelenítése-re kattintva tudod megcsinálni az iTunes-ban).

Majd szinkronizálsz.

Jó hogy miután lementetted nem konvertáltad szét még ötvenszer, csak, hogy biztosan egy rakat szar legyen, mire a szinkronizáláshoz érsz.

2016. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!