Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan töltsek iPhone 6s-re...

Hogyan töltsek iPhone 6s-re zenét számítógépről iTunes segítségével?

Figyelt kérdés
Tudom az athúzós,szinkronizalos dolgokat,de egyik sem működik a telefonomon:(

2016. júl. 10. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

ha ez vigasztal nekem SE-m van és azon se nagyon

még jó, hogy a középkategóriás, majd 2 éves androidomon lehet zenét hallgatni

2016. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért, mit ír ki ha behúzol egy mp3-at?
2016. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, nekem berakja az iTunesba, átszinkronizálja a telefonra állítólag, csak az a baj, hogy ennek ellenére nem a telefonról akarja lejátszani, mivel ha kikapcsolom az adatforgalmat, akkor nem megy a lejátszás
2016. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha bejön az iTunes, ugye rámész a telefon ikonra a bal felső sarokban, majd az összegzésre.


Legalul látsz olyat hogy Beállítások.

Ott a "zene és video kezelése kézzel" legyen bepipálva, majd jobb alsó sarok: alkalmazás


Ezek után a Készülékemen/zene mappába be kell tudnod húzni mp3-akat.

2016. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
köszi, megpróbálom
2016. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Rendben...

ja és ha az is be van pipálva hogy

" Szinkronizálás ezzel az iPhone-nal wi-fi-n",

akkor kábel sem kell ezentúl, wifin rádobja a zenét, nem kell kötögetned géphez a telefont.

Csak wifi szinkronban ha elindítod az iTunest, legyél egy kis türelemmel amíg megtalálja a telót.

2016. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#2 nem csinál semmit,athuzom a zenét es nem történik semmi
2016. júl. 10. 21:21
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem rakja at a zenéket,egyet sem
2016. júl. 10. 21:22
 9/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer leírtam, nagyon szájbarágósan, azóta csak bemásolgatom. Íme:


1. Letöltöd számítógépre az Apple honlapjáról az iTunes-t, majd telepíted.

2. Ezután bejelentkezel az Apple ID-dal. Összedugod a telefont, a számítógépeddel, ha nem nyílna meg automatikusan az iTunes, megnyitod.

3. Itt megfogja kérdezni, hogy megbízható-e a számítógép, itt a telefonodon rányomsz, hogy igen.

4. Az iTunes felső sorában kiválasztod a kis hangjegyet. Majd középtájt a Saját zenékre kattintasz. Bal felül (nem legfelül) Fájl->Fájl hozzáadása a könyvtárhoz, aztán pedig betallózod a számítógépeden pihenő zenéket.

5. Abban a sávban amiben a hangjegy volt, ott lesz egy telefon ikon, arra rákatt, majd megjelenik a telefonodról néhány adat. Itt neked a bal oldali listából a Beállítások fül alatti HARMADIK pont fog kelleni, azaz a Zene. Itt kipipálod a Zene szinkronizálása részt, illetve, ha magától nem teszi meg az alatta lévő Teljes zenekönyvtár pontot is "pipáld ki".

6. Alul nyomj egy Alkalmaz, majd egy Szinkron gombot és várd meg amíg átmásolja a zenéket a telefonodra.


A zenék a telefonon lévő gyári Zene appban fognak megjelenni, nem kell semmiféle külső app hozzá.

2016. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem meg így sem működik,de azert koszonom utolso🤗
2016. júl. 11. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!