Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A3 2016 vagy...

Samsung Galaxy A3 2016 vagy Huawei P8 Lite-t vegyek?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miben? Ezt légyszives írjátok le mert érdekel! Az értelmes gyors válaszokat köszönöm!

2016. dec. 11. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az A3 tetszik, én azt venném. De technikailag a p8 Lite az erősebb, jobb. Azt vedd, amelyik tetszik.
2016. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elnéztem a dolgot, későn vettem észre, hogy az A3 2016-osról van szó. Ha vele hasonlítjuk össze a P8 Litet, akkor a Samsung a jobb. Erősebb processzor, szebb kijelző (bár kisebb), icipicit nagyobb aksi, prémium külső.


Egy hátránya a P8 Litevel szemben, hogy míg a Huawei memóriája 2GB RAM, addig a Samsungé 1,5. Viszont ez egyáltalán nem okoz szembetűnő elmaradást, hacsak nem nyitsz meg egyszerre több igényes programot. Probléma nélkül futtat egyszerre 1 játékot vagy kettőt, meg pár egyszerűbb alkalmazást a háttérben.


Szóval a J3 a jobb.

2016. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kőszi a választ!
2016. dec. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!