Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A régebbi (rendes antennás)...

A régebbi (rendes antennás) mobiltelefonoknak vagy a maiaknak nagyobb a hatótávja?

Figyelt kérdés
A mai telefonoknak ugye már mindnek beépített akksija van, van érezhető különbség (romlás) a régi telefonokhoz képest? Érdemes-e egy régi telefont beszereznem, ha egy picivel jobb hatótávot szeretnék?
2016. dec. 11. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz hatótáv alatt?
2016. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb a frekvencia szamit mint a beepitett aksi vagy a kulso antenna. Regebben ugyi csak 900Mhz volt, elvitt 50km-re is. Manapsag a 2600Mhz mar nem megy el 5km-re sem.
2016. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ma már nincs 900Mhz? Azért tettem fel a kérdést, mert van egy eldugott hely a hegyekben, ahol alig van térerő, néha-néha felmegy 1-esre a jel. Valahogy javítani akarok a jelen.
2016. dec. 11. 22:27
 4/13 anonim ***** válasza:

"Valahogy javítani akarok a jelen."


Veszel egy átjátszót.

2016. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg lehet probalni egy regi tipusu Motorola autos telefonnal.


[link]


Ezeknek van kulso antennajuk is.

2016. dec. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
vettem egy nokia 2110-et (21 éves). 2 hét múlva beszámolok, hogy hogy muzsikált
2016. dec. 18. 12:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Aztaaa! Az aksija még jó?
2016. dec. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most vettem észre, hogy beépített akksit írtam, de igazából én antennára gondoltam.


Na szóval a vásárolt Nokia 2110 akksija működik, sosem használták ezt a telefont előtte, karcmentes. De nem is várok sokat az akksijától 21 év után. Ha esetleg nem is működne majd a hegyekben fagypont alatt, viszek magammal külső Li-Ion akkumulátort, amit leszabályzok erre a feszültségre, hogy üzemeltetni tudjam. Nagyon kíváncsi leszek, mert a Bükknek ezen a pontján abszolút nincs térerő, megnézem, mit alkot ma a 21 éves Nokia technika.


Mindez azért kell, mert minden télen kimegyünk a hegyekbe táborozni, se áram, se víz, semmi komfort, se térerő, de a külvilágnak néha jó lenne jelezni, hogy még élünk.

2016. dec. 19. 19:56
 9/13 anonim ***** válasza:

télen a hegyekbe táborozni?

viccelsz?

2016. dec. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
pontosan, a Bükkben vannak lakható barlangok, faházak. Ipari jó hangulat van ezekben télen. Rengetegen utaznak többszáz kilométert, hogy ittaludhassanak. Én konkrétan külföldről megyek haza ezért az élményért. Némelyikben kályha is van, és jól befűthetőek.
2016. dec. 20. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!