Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telom volt, de már...

Jumar-qc kérdése:

Samsung telom volt, de már nincs és a jegyzeteimre lenne szükségem. A a samsung fiokkal lett szinkronizálva és oda feltöltve és sehogy se tudom előhozni a nélkül hogy szereznék egy másik samsung telót hogyan lehet előhozni pc-re?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak tipp

[link]


menj a 2.-es pontra ahol írja hogy le lehet tölteni pc-re a progit és próbáld meg visszaszinkronizálni a samsung cloud-ból pc-re.

2016. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok. a tunesgo-t próbáltam gépre, de ahogy látom ahhoz csatlakoztatni kell telefont ami meg ugye nincs, és a többit is próbáltam a bluestacks emuval de a samsung fiokba nem sikerül belépni csak a googleba
2016. dec. 12. 13:26
 3/3 A kérdező kommentje:
rá találtam a hivatalos infóra csak ha vki ugyan azt szeretné... csak 2017 közepe fele fog a samsung kiadni pc-re cloud alkalmazást, addig csak egy másik hasonló készülékkel lehet. :/
2016. dec. 29. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!