Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy új mobilt...

Szeretnék egy új mobilt vásárolni, de laikus vagyok. Milyen mobilt vegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek abban, hogy elmagyarázzátok nekem, hogy hogyan működik a Telenornál a mobilvásárlás.


Nincs telefonszámom, nincs mobilom, és ennek fejében szeretnék venni egy mobilt:

- Szeretnék egy kártyát

- Szeretnék havi min 1GB netet

- Kell egy mobil, amihez a következő feltételeket fűzöm:

- Android

- Ne legyen gondom a tárhellyel, ha telepíteni akarok egy appot (min 8GB belső tárhely)

- ne menjen tönkre olyan gyorsan

- ne legyen túl drága, de ne is legyen a legolcsóbb


Utánanéztem ennek a MyChat csomagnak, amiben egész jó dolgok vannak. Ehhez a csomaghoz vásárolhatok mobilt is? Ha igen milyet?


Egyébként mi a különbség a csomag és a tarifa között?


2016. dec. 12. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
2016. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem voltam a Telenorban, úgy akarok bemenni, hogy tudom mit keresek.
2016. dec. 12. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A honlapjukon is fellelhető minden információ.
2016. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, olvasgatom, így már kezdem átlátni. Szóval ha csak kártyás csomagot veszek, akkor nem kapok készüléket. Ha pedig a Telenor Blue-t választom, akkor kapok készüléket is.


Mi van akkor, ha van már egy kártyám (ami még nincs aktiválva) és szeretnék hozzá készüléket venni?

2016. dec. 12. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyit is szánnál rá?
2016. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!