Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC 10 vélemények? Valamikor...

HTC 10 vélemények? Valamikor régen, volt egy HTC Sensation készülékem, azt azóta is visszasírom. Nem tudom a HTC 10 csalódás lesz e, van e olyan jó a sense felület mint régen?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

[Nincs htc 10-em, csak vélemény]


Én is kb így voltam vele, bár én a sensation XE-t sírom vissza.

Telefon vásárlás előtt nagyon nézegettem a telefont, de végül nem vettem azért mert 1080p 60fps nincs a kamerában (legalábbis azt olvastam, hogy app-al megoldható de attól még 30 marad)


Ha téged ez nem zavar akkor szerintem vedd, olyan panaszt nem hallottam, hogy lassú lenne.

Kíváncsi leszek jövőre milyen telefont hoznak össze, én amit hiányoltam az:

- 5.5" kijelző

- vízállóság

- 60fps fhd kamera

2016. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lesz/van mellette egy S7 Edge, és egy huawei p9. A felsorolt hiányosságok nem zavarnak, viszont ami valamilyen szinten igen, az a vezetéknélküli töltés hiánya. Igazából a kiváncsiság hajt, illetve a korábbi jó tapasztalat.
2016. dec. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!