Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee Thor, Xiaomi Redmi 3s...

Vernee Thor, Xiaomi Redmi 3s Prime, Meizu M3s, vagy esetleg valami más?

Figyelt kérdés

Régi telefonomat cserélném, és nagyon sokat olvastam az ilyen alsó középkategóriás-középkategóriás ázsiai modellekről.

Most így ez a 3 az ami gondolkodóba ejtett. Mindháromnak meg vannak a maga előnyei, hátrányai


Thor:

+ ár (35ezer forintért is van már)

+ gorilla glass

+ ezért az árért 3 giga ram (persze nem mindegy, milyen az a ram, de nem olvastam arról rosszat)

+ lesz hozzá android 7.0

- kevés érzékelő (pl nincs benne gyro)

- első kamera nem nagy cucc

- kis akksi

- bár rengeteg a jó vélemény, arányban is, de sok helyen sok rosszat is hallani

olcsó, de talán a három közül legkisebb tudású


Redmi:

+ kamera isteni

+ 32gb

+ snapdragon

- drága

legdrágább, de okos okostelefon; talán a három közül leginkább megbízható márka


M3S:

+ mint a Thor, csak picit talán okosabb

+ fémváz

- 2gb ram

mr középérték



Nos, valaki, aki jobban ért a mobilokhoz: melyiket válasszam, ha annyira nem leszek mobil gémer (mostanim egy Navon Mizu D402 :DDD ahhoz képest ez mind szuperszonik lesz), de fb/insta használata azé' jó, s oda képeket is jó dolog lenne készíteni + hát a szokásos telefonos felhasználási elvárások? Mostani mizum 2 évet bírt ki, ezt is 2-3 évre (inkább 3) tervezném



2016. dec. 13. 00:25
1 2
 1/17 BM-Striker ***** válasza:
71%

Nekem Vernee Thpr-om van és nagyon jól bevált, de a 3 köröl a Redmi 3s- a legjobb vétel.


Thor-ról:

-ennyi pénzért a gyro luxus

-előlapi kamera majdnem miden teflonon szer, még a drágákon is.

- akku 1,5 napig tart ha nem jásztok rajta komolyabb játékkal

-nekem nem volt negatív tapasztalatom vele



Redmi-n a kamera csak az árához képest jó, 80k körüli telefonok körberöhögik.


(Testvéremnek Redmi 3-ja van )

2016. dec. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A Redminél ez a "kamera isteni" kijelentés egy kicsit elég nagy hülyeség. Inkább csak elfogadható. Tudsz vele fotózni, de olyan szuper képeket ne várj. Nekem Samsungom van (93 ezer), legjobb barátnőmnek Redmi. Első kamerája elég pocsék, a hagyományosnak meg azért vannak pixelesítési hibái, ráadásul az én képeimmel összehasonlítva színek terén se a legjobb. Az enyém sokkalta életteltelibb képet mutat. Barátnőm a kamerára mindig panaszkodik. Alapból meg van elégedve a telefonnal, bár néha belassul
2016. dec. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem Meizu M3 Note van.M3S-t akartam,de ennek nagyobb a kijelzője.Viszonylag jó áruk van,a kamerája nagyon jó,bár nem tökéletes.Tok sokféle kapható hozzá.Maga a kijelző jobb,mint a Gorilla Glass,ellenállóbb sokkal.

Nekem két bajom van vele,ami elnézhető.A kijelző fényereje lehetne jobb,olyan halványnak imponál maxon is.Az adatkapcsolaton netezés nagyon gáz,belassul,elmegy a térerő,ha egy kicsit rosszabb a vétel.

Az akku jól bírja,másfél napot simán,az appok nem akadnak.Maga a rendszer hasonlít az IOS-hez,widgetek külön nincsenek,max ha letöltesz külön hozzá egy launchert.

2016. dec. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A Meizu M3s B20/800Mhz nélküli. Ha lényeg, figyelj rá!
2016. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
... és a Redmi két változatban létezik ebből a szempontból.
2016. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

kamera istenit az 50ezres szegmenshez viszonyítva értettem

nem fogom 100ezres telókkal összehasonlítani :D


Thornál tudom, hogy ennyiért ne várjunk mindent tőle, de gyro azt hittem ma már alapabb dolog

2016. dec. 13. 10:46
 7/17 BM-Striker ***** válasza:

#6


Van benne gyorsulásértékelő, ami általános használatra ugyanolyan jó. Ne érzékeli olyan gyorsan az elforgatást, mind pl egy iPhone 4, de pontos.

2016. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Asszem az M3 Note-ban sincs 800Mhz.Lehet,hogy amiatt akad a net.
2016. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Meizu M3 Note már 5,5 inches, az már óriási :S


+ továbbra is csak 2 giga ram, meg 16 giga belső memória

2016. dec. 13. 15:43
 10/17 BM-Striker ***** válasza:
#9 Van belőle 3/32gb-os változat , de annyiért Redmi Note 3 Special Edition is van már.
2016. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!