Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül letörölt alkalmazás...

Véletlenül letörölt alkalmazásokat hogyan lehet visszahozni Samsung GALAXY S2 telefon esetében?

Figyelt kérdés

Vagyis hát véletlenül avagy sem, de unokatesóm, akié volt ez a telefon, valószínűleg törölt néhányat, mivel nem találom ebben a cikkben lévőket. Pedig a cikk szerint kéne, hogy ezek legyenek benne.


[link]


Readers hub van, ám ami nincs az a Music hub, Game hub, Social hub és nincs Market sem.


Meg még persze lehet, hogy hiányzik valami, ám egyelőre ezek tűntek fel.


Hogyan hozhatnám vissza őket, ha esetleg törölve lettek?



2016. dec. 14. 04:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, ezeket törölni nem lehet.

Menj a beállításokba és az alkalmazásoknál a tiltott alkalmazások listát keresd.

Szerintem ott lesznek.

2016. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ohh köszönöm szépen! Megnéztem ott ahol mondtad és valóban le volt tiltva a Game hub. Így most már okés.


Nah és igazad van, hogy nem lehet törölni ezeket.


Viszont a Social hub és a Music hub sehol sincs. Letiltva, sem másutt. Ez hogy lehet?

2016. dec. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!