Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma vettem a telefont és máris...

Natusa kérdése:

Ma vettem a telefont és máris frissíteni kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma vettem meg az új mobiltelefonomat és máris figyelmeztetett, hogy frissítsem a szoftvert. Megéri frissíteni, vagy inkább ne?

2016. dec. 14. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen telefon? Eleg kemenynek tunik.
2016. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor frissítem! :) Samsung Galaxy C7 a készülék neve!
2016. dec. 14. 16:25
 13/18 anonim ***** válasza:

Gondolom azóta frissítetted és sikerült is, de azért én is válaszolok! :D Ezeke ilyen nagyon pici, apró hibajavítások (például 6.0.0-ról 6.0.1-re) hibajavítások, amitől általában jobban fog működni a készüléked. Nekem is amikor vettem az S7-em evvel kezdte. Nem történik semmi baj. Ilyen jó procival és RAMmal 1-2 perc az egész.


DE! Ha például 6.0.1-ről akarsz 7.1.1-re (mert ha ki fog jönni az Android Nougat akkor máris 7.1.1-re fog frissíteni) akkor már más figyelmeztetést fog kiírni a telefonod. Tájékoztat arról is hogy tedd fel töltőre a telód, és készülj fel arra (hogy ha régebbi telód van) hogy nem 100% hogy ugyanúgy fog működni mint régen. Illetve ezalatt a 30-60 perc alatt nem tudsz semmit se csinálni a telefonoddal. És ha valami hiba történne akkor is valami speckó módon vissza lehet állítani az előző verziót.


Az meg nem igaz hogy elveszted a garanciát hogyha gyárilag kiadott frissítéssel frissíted a telód. CSAK AKKOR VESZTED EL A GARANCIÁT HA BOOT-OLOD A MOBILT! (Boot: a telefon újratelepítése, vagy illegálisan/manuálisan egy teljesen másik Android verzióra való frissítés) Az ilyen icipici frissítésetek nyugodtan telepítsd fel, nem lesz vele semmi baj, lentebb azt is leírják hogy mit tartalmaz ez a frissítés. A nagy frissítések előtt inkább tájékozódj. :)


Nos röviden ennyit kell tudni egy átlagos embereknek a szoftverfrissítésekről :D.


Boldog Karácsonyt!

2016. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Wooow, köszönöm szépen a hosszú, hasznos választ! :) Sajnos nem sikerült frissíteni, azt nem tudom miért. :( Annyit írt ki, hogy hiba/nem sikerült, de ez után már nem akart frissíteni a telefon. Neked is Boldog Karácsonyt! :)
2016. dec. 25. 17:42
 15/18 anonim ***** válasza:
Xardro, azért.
2016. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
?
2016. dec. 27. 10:30
 17/18 anonim ***** válasza:

Android. A csúf neve. Azért mondják így mert az androidos gyártók nem törődnek mi lesz a telóval az eladás után. Egy egy modell 6 honap alatt ki is fut, az alatt van max 1 frissítés, és miután a modell gyártása leállt a gyártósor átáll a következő modellre és nincs mód a régivel kisérletezni a frissítésekkel.

Igy jött be a köztudatba a xardró a xar android rövidítéséből.

2016. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Így már érthető! Köszi a magyarázatot! :D
2016. dec. 28. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!