Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet az, hogy nem...

Mitől lehet az, hogy nem lehet rootolni a telefonom?

Figyelt kérdés
Tehát a probléma az lenne,hogy van egy LG G2 D802 típusú telefonom,de sehogy nem tudom rootolni. Már több lehetőséget is próbáltam de semmi. USB Debugging módban van meg minden és úgy csináltam mindig ahogy az adott videón vagy leírásban volt,de sehogy nem sikerül. Egészen jól megy minden egészen addig,míg másodjára újra nem indítja a telefont mert akkor kiírja,hogy Firmware Update, ott megakad 0%-on és nem történik semmi. Valakinek volt már hasonló problémája? Ha igen meg tudta oldani? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 14. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat a zárt BootLoader (rendszerbetöltő) esete, ha a telefon szolgáltató függő akkor valószínűleg a szolgáltató módosított ROMja fut rajta és lezárták a BootLoadert. Először azt kell kinyitni.
2016. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:

Nem kell bootloadert nyitni. Nem is lehet...

Az LG Root Script 1.2 verziója rootolja. Az 1.3 nekem nem működött.

Ami érdekes, hogy ha elindítod a scriptet, ugyanez az eredmény, amit írtál. Ctrl+C, a kérdésre N, a telefon bebootolása után a scriptet újra elindítva működni szokott.

Nem egy esetben rootoltam már ezzel a módszerrel; mindig a második kísérletre sikerült. (5.0.2 Lollipop rendszerrel, KK esetén az iorootot ajánlják, de erről nincs tapasztalatom).

2016. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Végül elképzelésem nincs hogy hogyan sikerült,mivel a towelroot nevezetű program azt irta,hogy nem kompatibilis aztán elinditottam a SuperSU-t és egy alkalmazást ami ellenőrzi,hogy rootolva van-e a telefeon és működött :D

2016. dec. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!