Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 gyorsítási...

Samsung galaxy s2 gyorsítási módszerek?

Figyelt kérdés
Öt évig használtam,de most kaptam egy új telót,mert ez kellet anyukámnak.teljesen újkorától nálunk van,és az enyém volt,nem is volt vele semmi bajom,de,ha kaptam ingyen egy jobbat helyette akkor minek tartogassam.Az új gazdája elkövette azt a hibát,hogy felfrissítette android 4.1.2-re,vagy valami ilyesmi,és ezt persze már nem bírja főleg nem a touchwizzel.Valahogyan a régi gingerbeard rendszert(android 2.3.6 gyári)-t vissza lehet rá tenni?Vagy inkább valami más custom rommal próbálkozzak,amit néztem:cyanogenmod 9(android 4.0.3),vagy valami újabb,és custom romot,hogyan lehet telepíteni,a teló a garancia után rootolva lett,a gl to sd alkalmazáshoz,úgy hallom ez is kell a rom telepítéséhez.A válaszokat köszönöm.

2016. dec. 14. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt van hozzá rengeteg rom:


[link]

2016. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!