Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom,...

Nem kapcsol be a telefonom, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A "szilvásbuktát mert azt szeretem" és hasonló idióta hozzászólásokat kérem kerüljétek.


Samsung galaxy ace 3 telefonról van szó, jelzett 16%-on hogy merül az aksi, felraktam töltőre és hirtelen elsötétült. Na innentől kezdve nem tudtam bekapcsolni. Mostanában csinált ilyet, hogy kikapcsolt, rezgett, behozta a kis elemet hogy tölt, de pár perc töltés után belehetett kapcsolni és működött. Most viszont nem mutatja az elemet, rezegni is csak akkor rezeg, ha laptopra csatlakoztatom.

Próbáltam néhány neten olvasott dolgot de nem használt, hátha tudtok még valami újat írni.

Természetesen amint lehetőségem adódik, visszaviszem ahol vettük mert még garanciás...


2016. dec. 15. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még van lehetőség ingyen javíttatni vagy cserélni, mi a kérdés?
2016. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy amíg nem tudom visszavinni, mit tehetek. Sajnos pár napig nem tudom elintézni ezért érdekel hogy van-e valami módszert a feltámasztására.
2016. dec. 15. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs...
2016. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!