Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy 64gbos iphone...

Most vettem egy 64gbos iphone 6s-t de nem vagyok megelegedve az aksijaval szerintetek lehet baja?

Figyelt kérdés

Na ez egy nehezen eldontendo kerdes igy, ide igyekszem leirni mindent, tudom, hogy van csere program aksi hibas telefonoknnak, nos az enyem nem egy hibas mert nemkapcsolodik ki 10-20 szazaleknal!! Viszont gyorsan merul viszonylag.. Ha kikapcsolom az adatforgalmat meg bezarok minden alkalmazast es ugy hagyom lezarva par orara merul legalabb 3dzazalekot.. Meg ma feltoltottem szazra es ugy fekudtem le hogy, leszedtem toltorol de 100%on volt reggelre 94%szazalekon volt mondjuk wifi bevolt kapcsolva.. Nem kapcsolodik ki bizonyos szazalekon, viszont sterintetek ez gond? Megnezessem? Kerlek irjon MINDENKI akinek iphone 6s telefonja van:D egyebkent viszonylag gyorsan toltodik fel ami jo de nap vegere alig 35szazalekon van mikor elo elo vettem csekkoltam rajta dolgokat, de nem egyfolytaban

hasznaltam..

(Rohanasban irtam, ugy hogy bocsanat az elkapkodott fogalmazasert/helyesirasert)



#akkumulátor #gond #iPhone #Iphoene #nezessem meg szervizbe? :D #mennyi ido a kivizsgalasa?
2016. dec. 17. 10:48
 1/9 Szirty ***** válasza:
100%

Üdv az okostelefonok világában! :D

Ez már csak ilyen!

2016. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó verziójú szoftver, ami kijött rá, az szopja le hamar az akksit.
2016. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ertem, akkor nincs vele kulonosebb problema nem kell csereltetni igaz? Irja meg ha valakinek nem csibal ilyet h lezart modban merul kb otszazalekot orakutan..
2016. dec. 17. 11:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha még új az aksi, akkor kell neki jópár ciklus mire eléri a teljes kapacitását
2016. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem ertem.. Amugy nem foglalkoztam ilyenekkel hogy 24oraig tolteni stb hasznaltam rogton megszakitottak a toltest is nehanyszo azt mondtak ez mar nem az a regi aksi..
2016. dec. 17. 11:44
 6/9 Szirty ***** válasza:
Zagyválsz össze-vissza, nem érthető amit írsz...
2016. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Trevor. ***** válasza:

Ez természetes. Ha szeretnéd, hogy kevesebbet merüljön éjjel, rakd repülő üzemmódba (vagy mi a neve iOs-nél). Ha meg lemerül nap közben és nincs lehetőséget tölteni, akkor is van 2 lehetőség:

- powerbank

- olyan tok, amiben van akkumulátor.

2016. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az iPhone 6s egy viszonylag nagy teljesítményű telefon, amihez kell áram, és az új szoftvere is sokat eszik.. Így pedig az 1715 mAh nagyon kevés neki.
2016. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon jo az iphone! De kiakaszto hogy ilyen sz*r az aksija..

Mindegy vettem power bankot.

Kosz az ertelmes valaszkat (:

2016. dec. 17. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!