Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 650 vélemények?

Lumia 650 vélemények?

Figyelt kérdés
Jelenleg is Windows Phonet használok, csak szeretnék egy újabb és szebbet amire a 650et találtam ami árban is jó. Aki nem szereti a WP-t az ne írjon ide..
2016. dec. 18. 15:32
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
Most milyen van jelenleg?
2016. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 735 volt, most 950XL van. A rendszer gyakorlatilag ugyanaz, különbség a hardverfüggő extrákban van. Hasonlítsd össze a jelenlegi telefonoddal a 650-es telefon hardveres tulajdonságait (leginkább a tárhelykapacitás, processzor, kijelző, kamera, akkumulátor kapacitása) és az alapján döntsd el, hogy megéri-e váltanod.
2016. dec. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most 535-öt használok egy éve. Nekem csak telefonálásra, faceboora, zenére kell, meg hogy jól nézzen ki. Androidos telefont nem akarok, ez már megvan szokva. Játékra ott a Tablet. Összehasonlításban nincs nagy különbség viszont a 535 széria, tipíkusan érintés hibás. Már boltban próbáltam a 650-et, szép kép, nincs érintőhiba.
2016. dec. 20. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A 650 egy jó minőségű középkategória, jobb a kijelző is, és minden egyéb, mint a régebbi alapmodellnél amit használsz.
2016. dec. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem féltek tőle, hogy elavul a win?

Már kapni is alig lehet lumiát?

2016. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!