Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont tudnátok...

Milyen mobiltelefont tudnátok ajánlani 50000ft-ig?

Figyelt kérdés

Nagyjából 5col-os és érintőképernyős érdekelne.

Érdemes foglalkozni ilyen nevekkel mint a (xiaomi,vernee,

prestigio,HTC,) ?

Idáig egy Huawei P8 lite-t néztem,esetleg arról vélemény?



2016. dec. 18. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Huawei-t nem ajánlom, mert az nagyon hamar lemerül.Nekem is Huawei volt, de bekreppált, úgyhogy szeptemberben vettem egy Nokia Lumia 530-at, és nekem bevállt. Szerintem az a legjobb.

Ha mindenképpen andoiodosat akarsz, akkor legjobban a Samsung Galaxi A3-at tudom ajánlani.

2016. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Xiaomi Redmi 3S Prime
2016. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BM-Striker ***** válasza:

HTC ez egyik legnagyobb nevű okostelefon gyártó egyébként, a kicsi piaci részesedése ellenére is. Felső kategóriás kéesülékeik nagyon jók, de drégák is.

Xiaoami a 3./4. legnagyobb forgalmú mobiltelefon gyártó a világon. Ők ár-érték arányban verhetetlenek.

Prestigo egy orosz cég, fő prfilja a GPS mavigációk voltak, később olcsó kínai tableteket és telefonokat bérgyáratott. Ne volt képes kitöri az "olcsó kínai" kategóriából.

Vernee egyike kis cégeknek, akik megpróbálnának Xiaomi nyomdokaiba lépni. Ár-érték arányban kimagaslóak.



50-ig 5 colosok közül Xiaomi Redmi 3s a legjobb.



Ha 5,5 coloat is nézel, a Meizu M3 Note, és Huawei Y6 II is jó vételek.

Y6 II ugyanolyanan erős, mint a P8 lite, de 2* akkora akku van benne, és egy picit még olcsóbb is.

2016. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mikeXxX válasza:
A htc-t nyugodtan merem ajánlani stabil megbízható telefonok de egyébként ha az árat nézzük akkor a p8-lite nem rossz választás aksiban talány kissé gyenge ! Attól is függ mire kell annak jó a fényképezője !
2016. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Samsung galaxy j3 imádom❤ nagyon szép a kijelzője éles képeket lehet vele csinálni és a designjan sem rossz. Illetve nagyon gyors és könnyen kezelhető
2016. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös, gyors, még kb 3 hétig...
2016. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!