Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem telepíti a...

A telefonom nem telepíti a Google Account Manager programot, gyári beállítások visszaállítása után, miért?

Figyelt kérdés
Korábbi kérdésemnél kiírtam , hogy nem tudok belépni a google ba mert lefagy a jelszó beírása után és kilép hibaüzenet nékül. Nos valószínűleg ezért. Próbáltam letölteni account managereket , de azt írja hogy a frissítést nem tudom telepíteni mert nincs telepítve a program. Most akkor gyári verziót hogyan tudok feltenni???
2016. dec. 18. 19:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tűnhetett el a gyári beállítások közül a program, alig pár hónapos a telefon
2016. dec. 18. 19:26
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom letölteni újra a telefonom ROM ját? Ami esetleg jól telepíti fel a gyári beállítás alkalmazása után?
2016. dec. 18. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!