Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Edzett hátlapi üvegfólia és...

Edzett hátlapi üvegfólia és átlagos szilikon tok együtt működhet?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy iPhone SE tipusu mobiltelefont es hozza elolre, hatulra uvegfoliat, illetve egy vedotokot. Mit gondoltok, a hatlapi uvegfolia es a vedotok parhuzamos hasznalata okozhatnproblemat? Olvastam olyat, hogy felgyurodik a folia, de ugye ez uvegmel nem tortenhet meg. A Tok-Shop munkatarsa azt mondta, berepedhet az uvegfolia a tokban. Valos ez? Megtortenhet? Van ertelme igy hasznalni? Az eredeti elgondolas az volt, hogy tuti biztosra menjek, de ne ugy nezzen ki, mint egy Caterpillar telefon, nekem a bumper tokok tul sokak mar...

2016. dec. 20. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tokba teszed, akkor nem muszáj a hátsó védőlapot rátenned. Esetleg tedd el későbbre, hátha egyszer úgy döntesz, hogy tok nélkül akarod használni, vagy valamilyen "zokni-tokkal", és akkor ráteszed majd.


Nem hiszem, hogy baja lenne az üvegnek ha a tokot is ráteszed, de tényleg fölösleges a kettő együtt.

2016. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!