Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez kellő védelmet nyújt a...

Ez kellő védelmet nyújt a telefonomnak a sérülések, képernyő betörése ellen?

Figyelt kérdés

Tok: [link]


Van egy 9H keménységű edzett üvegfóliám (2500ft) és egy hasonló tokom (1500ft) a Samsung Grand Prime G531 telefonomon. A tok elég vékonynak tűnik nekem. Szerintetek ez elegendő védelem a telefonnak, vagy esetleg megérné venni egy másik tokot rá? És ha megérné, akkor milyet ajánlotok?



2016. márc. 26. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pénztárca barát módszert osztok meg most veled. :) Mivel nekem nemrég lett meg az első iPhone 4-esem, első dolgom volt ugyanezt a két kiegészítőt megvenni rá.Igazából ennél többet nemigen tud egy felhasználó többet tenni. Tehát a legjobb módja, hogy ne törjön össze... Hogy két kézzel markold az eszközt, mintha bármelyik pillanatban tolvaj garázdálkodna a közeledben. Én is így teszek. :D Mert szerintem is kevéske ez a... Viszont látom, hogy azt írtad, Grand Prime. Régen ilyen cuccost szerettem volna. Attól ne aggódj! Leejted, semmi baja se lesz. A Samsungok Prímák. Grand Prímák. ;)
2016. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!