Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg meg lehet állapítani...

Tényleg meg lehet állapítani valakiről, már a hívás közben, hogy milyen telefonja van?

Figyelt kérdés
Egy barátom azt állítja, hogy ő tudja, hogyha iphone-ról hívják. Ez igaz lehet? Mert sok kellemetlen randit el lehetne így kerülni.
2016. dec. 20. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A barátod bizonyára látnok. Miért, nem randizol olyannal, akinek Iphone-ja van? O.o
2016. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 azt csak azért tette hozzá, hogy ne rakják át egyből más kategóriába. Pedig még ha ezért is kérdezte, akkor is az elektronikus eszközök -> mobiltelefonok kategóriába való.


Indoklás

Impotencia orvosi kezelése sem ide való, annak ellenére, hogy szerepet játszik a párkapcsolatokban

2016. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyannal randiznék. Komoly emberekkel. Fárasztó már a sok elveszett, aki nem tudja mit akar.
2016. dec. 20. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2016. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Francba, nekem Samsungom van. Én azt szeretem. Akkor komolytalan vagyok ès nem tudom, hogy mit akarok? Most megyek sírni mert semmi esèlyem nálad. :D
2016. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne add fel utolsó. Keresd meg magad.
2016. dec. 20. 19:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is iPhone-m van.... Most mitévő legyek?
2016. dec. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem lehetséges,és nem a telefon teszi az embert

Én igy gondolom .atol hogy egy almás telefonja van valakinek még nem komoly ember,aki meg telefon alapján választ párt magának az pont nem komoly ember,hanem sekélyes és gyerekes.

2016. dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Meg lehet venni a legújabbat részletre nagy mobilcsomag mellé. Mindig röhögök azokon, akik mire kifizetik a 360-at a telefon kb 80-at ér. Meg azokon is nevetni szoktam akiknek a kocsija annyit lr mint a telefonjuk.

Amúgy Iphone 7 plusom van.


Ez a válsz nem volt hasznos.

2016. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!