Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha vannak külföldi tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak külföldi tapasztalataid: ismerkedés (szóba elegyedés, esetleg randira hívás) terén milyenek velünk magyarokkal az olasz, spanyol és ukrán/orosz lányok?

Figyelt kérdés

Előbbi kettő elhajt (az övénél is) melegebb éghajlatra (például "csóró magyar" felkiáltással), a másiknak meg nem vagyunk (tegyük fel) elég "karakánok"?


Vagy mindennemű - esetleges - sztereotípia ellenére nincs problémájuk velünk, simán ismerkednek, majd később randiznak is velünk?


Ha van tapasztalatod, akkor szólj hozzá a kiíráshoz. Előre is kösz a - hasznavehető - infókért!



2016. dec. 15. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Sosem ertettem ezeket a kerdeseket,hogy külföldi emberekkel hogy lehet csajozni/pasizni....

Ugyan ugy mint nem kulfoldivel,vagy mint barki massal!Ha te normalis vagy veluk valoszinuleg ok is azok lesznek,es nem kell idetlen sztereotipiakat belevenni ebbe az egeszbe!

2016. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, rendben van, de azért mi mind fejlettségben, mind anyagilag le vagyunk például az olaszokhoz képest jócskán maradva. Lehet a legis-legelső pillanatokban nem zavarja őket (vagy még nem esik le nekik), de később ha előjön egy havi hatszázezer forint nettónak megfelelő eurót kereső lánynak/nőnek egy havi kétszázat (sem feltétlen) kereső férfiú egy idő után akaratlanul is kevés lehet.


Ukrán/orosz nőkről meg boldog-boldogtalan azt mondja, karakán nagybetűs FÉRFI kell neki.


Félre ne értsd, örülök, ha tévednek!

2016. dec. 15. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Spanyolországban élek ezek a hülye szetreotípiák abszolút nem igazak mivel a lányok nagy része azt se tudja hol van magyarország. Valahogy a déli emberek nem annyira felszínesek , nyitottak ismerkednek veled aztán ahogy esik úgy puffan a dolog. Sose volt az,hogy ne álltak volna velem szóba mert magyar vagyok az meg ,hogy le"csóró magyar"-oztak volna na az meg még annyiszor sem.
2016. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi második, jó ilyeneket olvasni! ^_^


Az északi anyagiasságot ezek tükrében végképp nem értem. Ha ők nem (annyira) felszínesek, egy brit, vagy dán (esetleg francia?) nőnek miért "kell/szükségszerű" a vagyon megléte?


Vagy éppenséggel meg is lehetne fordítani a kérdést: egy nápolyi, szicíliai, vagy andalúz hölgy miért éri be (legalábbis nagy részük) úgyszólván "kevesebbel"? :)

2016. dec. 15. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

"de azért mi mind fejlettségben, mind anyagilag le vagyunk például az olaszokhoz képest jócskán maradva. Lehet a legis-legelső pillanatokban nem zavarja őket (vagy még nem esik le nekik), de később ha előjön egy havi hatszázezer forint nettónak megfelelő eurót kereső lánynak/nőnek egy havi kétszázat (sem feltétlen) kereső férfiú egy idő után akaratlanul is kevés lehet."


Te miről beszelsz??!?van neked egyaltalan valami fogalmad a két országgal kapcsolatban?!?Mert nem ugy néz ki.....

2016. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Pff,látszik,hogy nem jártál még külföldön,de a véleményed azért mindenről megvan,holott köze nincs a valósághoz.
2016. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy számotokra vadidegenbe belekötni látom az egyeseknek nagyon megy, de értelmezni amit a másik ír, az már kevésbé.


Na akkor újra, csak az utolsó kettőnek:


A kiírásnak SEMMI köze hozzám, mint látható (vagy ha el is siklottatok felette, akkor is simán kivehető) MÁSOK sztereotípiáit adtam tovább. Egy.


Ilyen irányú tapasztalataim nincsenek, megerősíteni/megcáfolni nem tudom. Kettő.


Úgy tudom ez az oldal azért létezik, hogy ha van olyan témakör, melyben nem vagyunk jártasak, megkérdezhessük (teljesen fölösleges offtopik gorombáskodás nélkül), pontosan avégett, mert nem tudjuk rá a választ.


Ha tudnánk, mégis mi a manóért jönnénk fel ide?! Három.


Négy - kizárólag annak, aki oly kedvesen felrótta:


Bocs, de ezt nagyon benézted, sokszor jártam külhonban! ;) De "elnézésedet kérem" (francokat, tudod mikor...), hogy nem térképeztem fel (mikor pl. Olaszországban jártam, akkor ott helyben az olaszokét) az aktuális ország éppen akkor velem beszélgető állampolgárának vagyoni helyzetét, a nép összesített átlagfizetését, hozzáállását, vagy csak itt, csak neked: a popsikitörléshez használt átlagos papír mennyiségét...


Miért nem lehet ezen a GyakoriIttAlaptalanulMindenkiMindenkinekAzEllensége.Hu oldalon egy egyébként tök normális kérdésre tök normális valaszokat adni?!


Ha valamelyikőtöknek meg nem tetszene a válaszom: amilyen a mosdó, olyan lesz a törölköző. Nem kellett volna ok nélkül beszólogatni.

Mégis mit vártatok?


Hatalmas tisztelet a másodiknak! Kivételek szerencsére mindig akadnak. ;)

2016. dec. 15. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:

most azért sztereotipiák vannak minden hol ezek nem feltétlenül rosszak pl hmm magyarok gulyas meg pörkölt nokedlivel ohhh palacsinta :D na meg a jo kis palinca :D de az igaz hogy a spanyolok többsége jó fej náluk inkább az egyént nézik mint a nemzetet

de az igaz amig normális vagy addig nem fognak rólad rosszat gondolni de persze azért a nyugat és kelet közt vannak eltérések olasz meg spanyolnál jó ha tökös vagy mig keleten egy csokra is többet kell várnod akár 1 honap mulva történik meg a 15-dik randi után nyugaton meg azért már a 2-dik 3-dik randin már mehet az a nyelves

2018. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!