Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az iphone-om...

Miért nem működik az iphone-omon a háttérben youtube hallgatás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hogyan lehet alapvetően, viszont egy ideje nem működik.

Felhúzom a kis ablakot rányomok a play-re, és semmi.


2016. dec. 20. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A YouTube app nem támogatja ezt a fajta lejátszási módot, de ha a böngészőben nyitod meg a YouTube-ot, akkor működik.
2016. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
#1 +1
2016. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam működik, hogy ha Youtube-on megnyitok mondjuk egy linket amit a hozzászólásokban írtak és megnyílik fölé a Safari, akkor hallgatni tudom továbbra is. Viszont mikor az alkalmazások között váltottam bármi másra akkor már megállt. Tovább nem is erőltettem a dolgot, illetve nem próbálkoztam a Safari esetében sem tovább, hogy meddig megy és hasonlók. [5S]
2016. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
#3 Szóval semmi pluszt nem írtál ide, 3-4 fölösleges soron kívül.
2016. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Chrome-ban működik. Ha lezárod a telefont, akkor megáll, de a command centerrel elindítható.
2016. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ismételgethetitek, ha nagyon akarjátok, csak felesleges. A youtube nem zenehallgatásra való előfizetés nélkül. Ráadásul igénytelen is.
2016. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Nem csak zenét lehet hallgatni youtubeon.
2016. dec. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!