Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A2010 vagy A1000...

Lenovo A2010 vagy A1000 telefonnal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Leginkább az A2000 érdekelne, mindkettő 8 Gb-os, érdemes ilyet venni? Nagyon jó árban vannak most.
2016. dec. 21. 15:27
 1/3 anonim válasza:
Egy ėvet hasznàltam a lenovo a2010-et. Most adtam el, csere lett asusra. Főleg netezės, zene, alapdolgokra vettem. Kameràja közepes, de ha nem profi fotózàsra aksrod, akkor elėg. Stabil, nem fagyott, laggolás talán kėtszer, előny az lte. Bocsi, telóról îrok. Fölös appokat töröltem, nekem bevált.
2016. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.


Azért olvasgattam azóta itt véleményeket, de nem voltak jó véleménnyel róla, de neked ezek szerint nem volt komolyabb gond vele.


Kösz mégegyszer.

2016. dec. 22. 13:09
 3/3 anonim válasza:
Az A1000 minden téren egy rakás sz*r, de az A2010-ről nem vagyok rossz véleménnyel.
2017. márc. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!