Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebaről Samsung S7 fólia?

Ebaről Samsung S7 fólia?

Figyelt kérdés

Akarok Ebayről rendelni a samsung S7-emre rendelni üvegfóliát azonban nem tudom mik a különbségek a különböző színek (típusú) üvegfóliák között.

[link]


Tempered=Átlátszó

Black, White, Gold = Különböző színűek de ennek semmi értelmét nem látom. Él olyan ember a földön aki pl egy fekete mobilra olyan fóliát tesz aminek fehér a pereme?

Non curved=Nem szélelt, azaz nem EDGE hanem hagyományos telefonokra?

Pet Plastic full cover film= Foggalmam sincs mit jelenthet :\


Valaki tud ebben segíteni?



2016. dec. 21. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

tempered=edzett (ez jelenti, hogy üvegfólia, és nem sima)


a színeknek azért van értelme, mert nem csak fekete telefon létezik


ha vkinek Gold S7-ese van, akkor vehet rá olyan üvegfóliát, aminek a széle nem átlátszó (=transparent), hanem a telefon színével megegyezik


non curved annyit tesz, hogy a fólia totál sík, valószínűleg nem is fogja lefedni az egész kijelzőt


nekem is ilyen telefonom van, már mindent próbáltam rá, ezért bizton állíthatom, nem lesz rá jó ez a fajta fólia!


fel lehet rá szépen rakni, takarni fogja az egész kijelzőt, és még bubis sem lesz


viszont hiába hogy enyhén hajlított, nem fog bizonyos területeken érzékelni a telefon, jellemzően a szélein


megbolondultam, amikor sms írásnál izomból kellett nyomni az "a" betűt, mert különben nem vette be


ha üveget akarsz, akkor vagy olyat vegyél, ami sík, és oldalt a kijelzőből nem fed le kb 2mm-t, vagy vegyél sima fóliát, amit jól fel lehet rakni (nekem most ez van), vagy vegyél gyári flip tokot

2016. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

és még annyi, hogy hiába a szöveg, meg a jó képek... volt már nekem S6 Edge, S7, S7 Edge, amikre mind ilyen hajlított üvegfóliát tettem


kivétel nélkül az összes (vettem rá 6ezres fóliát is, nem csak gatyit) rossz volt, a fólia hiába volt "átlátszó", sokkal kevésbé voltak a színek élénkek, totál fakó volt minden (pedig azért az S6Edgenek is jó kijelzője van)


barátnőm S6-ra ha megveszi a leggagyibb, 350 forintos üvegfóliát (ami ugye totál sík, mivel a telefon kijelzője is az), az tökéletesen fedi, bírja és totál víztiszta


ezért írtam, hogy ha nem akarsz kínlódni vele, meg egy fakó kijelzőt nézegetni, akkor inkább vegyél sima fóliát, esetleg próbáld meg a "kenhető" fóliát

2016. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem nem edge van, hanem sima S7, akkor veszek rá egy non curved üvegfóliát meg egy clear view flip flop tokot., fő a biztonság :)

Kamerára, vakura is létezik ebayn üvegfólia. Érdemes rá tenni?

2016. dec. 21. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!