Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hidegben kikapcsolhat a...

Hidegben kikapcsolhat a telefon magától?

Figyelt kérdés
Fél éves Huawei P9-em van. Fényképezni akartam vele, de hála a fémkeretnek olyan volt, mint egy jégdarab. (Nem volt előtte használatban, hogy melegedjen, egyből a kamerára vettem, ami ugye sokat kivesz ebből a telefonból). 2-3 kép után kikapcsolt, bekapcsolás után 1%-ot írt, de több mint 50%-on volt amúgy. Eddig tökéletesen működött, 2 napot is bírja egy töltéssel. Itthol rádugtam töltőre, ugyanúgy több mint 50%, le is húztam, hogy teszteljem, azóta is megy hiba nélkül. A hideg lehetett a gond?

2016. dec. 21. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidegben hajlamosak , gyorsan merülni, a fotózás meg csak ráadás. Ha hidegben nálad van a telefonod, és azt ajánlom ne táskába tarts, hanem mondjuk zsebedbe, belső zsebbe, így nem kap annyi hideget.
2016. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk egy sok éves iPhoneom van, de az is ugyanezt csinálja 0 fok alatt :(

Tabaly óta már el is felejtettem milyen idegesítő...

2016. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Éppen most barátnőm táskájában volt, amúgy eddig mindig a zsebemben tartottam. Akkor valószínűleg tényleg ez volt a baj. Köszönöm! :)
2016. dec. 21. 23:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek iPhone 5S van. Igaz neki nem kapcsolt ki egyből, de kb. 1perc alatt lemerült neki 15-20%-ról. Úgy látszik érdemesebb kikapcsolni a hidegben...
2016. dec. 21. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mínusz fokokban megbolondulnak.
2016. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten elutaztam és egész nap a hidegben sétáltam a városban, a nap végére 22 %-ra merült az egyébként alig féléves telefonom, ami különösebb piszkálás nélkül kibír 2 napot.. Szóval igen, lehet :(
2016. dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg is nyugodtam meg nem is, (nem jó dolog ez, hogy hidegben megadják magukat). A lényeg, hogy nem hibás. Köszönöm! :)
2016. dec. 21. 23:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy látszik érdemesebb kikapcsolni a hidegben..."


Semmi jelentősége.

Nem a telefonnak van baja, az akku veszíti el az "erejét" ha lehűl. De visszamelegedve jó.

2016. dec. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és hidegen ne töltsd, tönkremehet az akku.
2016. dec. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kiss Ádám998 válasza:
P9 Liteom van és 62%-al indultam el 1 órája. Kint -15 fok van! és a kabát zsebében volt a telefon 😂. Elővettem és az akku 51%-on volt lőttem 2-3 képet és már csak 49% fél óra múlva viszont ugyanúgy maradt 49%. Hidegben a mobilok akkuja merül naggyon!!!
2017. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!