Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a visszalép...

Miért nem érzékeli a visszalépés, főmenü stb. gombokat a Huawei p8 lite telefonom?

Figyelt kérdés
2 hónapja sincs meg, de tegnap egyszer csak érzéketlenné vált ez a sáv alul, ahol van pl a visszalépês gomb. Nagyon ritkán érzékel, de csak pár percig, aztán megint nem. Mit csináljak?

2016. dec. 22. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha újraindítás után sem javul, egy kalibrálást, javasolnék. Ha nem jobb, akkor szoftverfrissítést próbálnék (az könnyebb mint kicserélni az érintőpanelt), de ha arra se javul, akkor érintő csere.
2016. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki szoktad kapcsolni?
2016. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Látom lepontoztak, de nem látom a rossz válaszom helyett a tuti megoldásokat. Lehet írni bátran, én nem vagyok olyan hogy vaktában nyomogatom a pirosakat ...
2016. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már vagy ezerszer újraindítottam, kikapcsoltam, de semmi... Frissítettem is :/

Köszi a segítséget!

2016. dec. 23. 02:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Bebattyogsz oda, ahol vetted és elküldöd gariba javíttatni.
2016. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia. Közben megoldódott? Az enyém ugyan ezt csinálja és nem tudom miért.
2017. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Időpont ma 17:08

Szerviz.

2017. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszönöm. Bár nagyon bosszantó, hogy 2 hónapos sincs a telefon. Remélem ezt garanciába javítják. Gondolom akkor típus hiba...
2017. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!