Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos telefonnál az android...

Okos telefonnál az android vagy a windows phone operációs rendszer jobb választás és miért?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 01:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2016. dec. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Android. Windows phonera kevés alkalmazás van és nem olyan testreszabható mint az android.
2016. dec. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Android több alkalmazás ,játék jobb testreszabhatoság.
2016. dec. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2 napja váltottam winphone-ról androidra.

Meg kell mondjam..nem bántam meg a döntésem.

Mérföldekkel jobb, ami a winphone előnye... az a zárt rendszerből adódó stabilitás, androidnál viszont azt gondolja a készülék, hogy a felhasználó érti a dolgát, wonphonenál pedig tudja a készülék, hogy a felhasználó NEM érti a dolgát... (tisztelet a kivételnek)

2016. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Attol fugg. Atlagembernek atlagos celokra tokeletesen megfelel a WP is, sot kevesebb nyavajaja van mint egy androidnak.


Aki arra izgul hogy hany szaz tok felesleges appot toltott le a telefonjara az hasznaljon androidot. Aztan szopjon utana a belassulassal, kifagyasokkal, instabilitassal.

2016. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

5-ös, nem a 20 ezer forintos telókat kéne venni...

40 alatt WP, afölött Android.

2016. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondani, hogy a Lumiák ideje leáldozott, pontosabban a MS kaszálta őket. Jönnek a Surface Phone-k, de senki sem tudja, hogy mikor.

Android meg minden fronton képviselteti magát és jó pár éve, az olcsó kínai mobilmárkáktól sem kell tartani (csak jól kell választani), mert nem mindegyik ad olyan telefont, amit pár napon belül kidosz a kukába.

(hozzá kell tenni, hogy az Androidhoz hozzátartozik a többi is, ami csak Android alapú).

Az Android egyik hátulütője, hogy a frissítésekkel hadilábon állnak - nem mindegyik kapja meg a hivatalos frissítésekket (erről van egy pár cikk a HWSW-n). Erre rátesz, a bootloader zárás is, amit fel kell nyitni (jó ez azért van, mert csomó kínai mobiltelefonon találtak kêmprogramot, amit vagy a kereskedő, vagy a forgalmazó rakott rá), de sajnos más is szív vele.

2016. dec. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5 válaszolo én átlag ember vagyok még sem akarok töbett win telefont,butatelefont vehetek olcsoban is .márpedig volt 2x is szerencsém winphonhoz magán telefonként is és céges telefonként is magán még nokia lumia volt ,céges microsoftos lumia volt.
2016. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

A wp az munkatelefon

Az android az annak kell aki rá akar rakni felesleges appokat,majd később szenvedni vele

2016. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a ceges az WP, a privát meg Android. Semmivel sem rosszabb a WP, sőt bizonyos tekintetben jobb.
2016. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!