Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket töltsem le? Több lent

Melyiket töltsem le? Több lent

Figyelt kérdés
Vettem egy Samsung Galaxy S7-et, de a Samsung annyira okos, hogy nem tett rá zenelejátszót.(Oké, a Google Play Zene ott van, de azt ki nem állhatom). A nagy baj az, hogy ha rákeresek a Play Áruházban, mindegyik tele van hirdetéssel. Melyik zenelejátszót tudnátok ajánlani, amiben minimális mennyiségű hirdetés van vagy egyáltalán nincs hirdetés?

2016. dec. 23. 12:13
 1/7 Varga Péte4 ***** válasza:
89%
Nekem ar ArmAmp nagyon bejött, van benne fájlböngésző, lejátszási lista szerkesztő, equalizer, virtuális effektek, timer, stb. Igaz, hirdetés van benne, de nem zavaró, sőt 700 Ft körüli összegért meg lehet szabadulni tőle.
2016. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
Audio Vision. Van benne equalizer, effektek, meg minden ami kell a zenehallgatáshoz. Csak a reklám hiányzik.☺
2016. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A powerampnál jobb nem létezik. A hamarosan érkező 3-as verzióban már a beépített dac is megy, amire a többi "lejátszó" magas ívben szarik.
2016. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Telefonodon kell legyen egy "Galaxy apps" vagy ehhez hasonló alkalmazás, azon belül letudod tölteni a gyári Samsung zenelejátszót.


Egy kis info:


[link]

2016. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 meszike91 ***** válasza:
2016. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Galaxy apps ==> Samsung music


Ő a gyári. Nagyon jó, nincs reklám, sokminden állítható még a hangzáson is. Mással nem is kísérleteznék :)

2016. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem tudtam hogy van gyári :)
2016. dec. 25. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!