Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? 17/L

Milyen telefont vegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Új telefont szeretnék venni, de egyáltalán nem vagyok jártas a témában. Szeretném ha elég jól teljesítene. Külsőleg:a hátlapi kamerája ne középen legyen, és ne legyen annyira szögletes maga a telefon. Kb 50-60ezret szánok rá, mert magamnak fizetem :D Köszi a válaszokat!:)

2016. dec. 23. 20:53
1 2
 1/11 |Orfeusz| ***** válasza:

Xiaomi Redmi 3S, mert:

- megfelel az (egyébként furcsa) igényeidnek

- fémből van

- hardverben elég erős

- nagy az akksija

- valószínűleg sokáig jó sebességgel fog futni (a sok RAM miatt)

- jól néz ki

2016. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BM-Striker ***** válasza:
100%

Xiaomi Redmi 3s Prime (EU) a legjobb ebben az árban.

[link]

2016. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 meszike91 ***** válasza:
100%
+1 a Xiaomira. Ennyiért nincs jobb.
2016. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Sony Xperia E5 vagy M4 Aqua. Sonym van és csak ajánlani tudom, kamerája is jó (nem mintha én annyit fényképeznék vele mivel fényképezőgépem is van), az M4 Aqua még vízálló is. Képernyő szép, nem lassú egyáltalán, játékok jól mennek. Talán a 8GB memória a hátrány de ugye nem drága egy Sd kártya. Én személy szerint a Xiaomiban nem bíznék, mivel sok panaszt hallottam rá.
2016. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
You guys are amazing, koszonom :*
2016. dec. 23. 23:23
 6/11 anonim ***** válasza:
ha még érdekel, nekem Huawei Y6 II van, a kamerája a sarokban, ráadásul kerek formájú, és pont annyiba kerül mint ami neked ideális, 50-60 ezer ;)
2016. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 meszike91 ***** válasza:
100%
Mi rosszat hallottál a xiamiról? A leírt telefonok helyett előbb venném a xiaomit a több ram és jobb aksi miatt.
2016. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyílván sok panaszt hallodt persze gondolom a sok okos applefantól. Én inkább menekülnek a Sonyktól. Katasztrófa ahová halad a cég
2016. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem Apple fanboyoktól hallottam hanem akinek flagship xiaomija volt. Specifikációi alapján lehet hogy jónak tűnik de neki elég lassú volt fél óra játék után. Én is próbáltam mát ki Xiaomi telót és nekem az UI sem tetszik. Ez az én véleményem, a Sonyt meg azért ajánlottam mert nekem bevált. A régi Xperia J-m csak akkor tört be mikor haverom odaerőszakolta a vasoszlopnak. Ami meg most van, az M2 az meg gyors, kényelmes és ez sem törik olyan könnyen.
2016. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem Xiaomi telefon volt a kezedben ;) Miui egyik legjobb droid szoftver, persze nyilván nem a stockra gondolok.
2016. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!