Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6-om at ráakartam...

Iphone 6-om at ráakartam dugni a külső tápos hangszórómra, és megadta magát. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Iphone 6-om rádugtam a külső tápos hangszóromra és ahogy hozzá ért az iphone fém széléhez hirtelen a keprenyoneltunt minden és elsötétült. Feketén világított de nem tortent semmi.Utánna megis sikerult bekapcsolni.Használtam egy fél napot és egyszercsak mint elsonek megadta magat.Ha beakarom kapcsoli megjelenik az apple logo olyan mintha kapcsolodna be aztan megint feketen vilagit.aztan megnit megjelenik az apple logo es igy tovabb folyamatosancsinalja ugy hogy hozzá sem nyulok.idonkent ilyen pixeles szines vonalakat bedob.Olyan mintha akarna indtani a telefont de nemtudja elindita és folyton probalkozik.(Felvan töltve) Mi lehet a baja? vag eseteg a megoldás rá.Ha nem javul akkor két ünnep között elviszem szervizbe de addig is gondoltam teszek valamit az ügy érdekébe. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)

2016. dec. 25. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
How to süss megy egy negyedmilliós telefont, tutorial:
2016. dec. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!