Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple a jövőben kijövő...

Az Apple a jövőben kijövő modelljeinél meg fogja tartani a Home gomb nyomásérzékelhetőségét és a Jack csatlakozó elhagyását?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert a 6s és a 7 között vacilálok,és a 7-ben ez a két dolog nem igazán tetszik,viszont ha megtartják,akkor ígyis-úgyis meg kell szoknom..

Tudom,hogy ez előre nem megmondható,de ha valamit behoztak akkor azt nem vonják vissza nem?

Nem tudom.. Segítsetek


2016. dec. 25. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen itt mindenki egy kiba**ott jós, és mindenki tudja hogy előreláthatólag 10 évnyire mit tervez az Apple bácsi.

Képzeld még lightning csatlakozó sem lesz rajtuk, felhő tárhelyen keresztül kell majd tölteni a telefont..


Komolyan emberek..gondolkozzatok már.

2016. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Tudom,hogy ez előre nem megmondható,de.."

Odaírtam te retardált vagy odaírtam? Na ugye,hogy odaírtam!

Ha érdemben nem tudsz hozzászólni el lehet húzni oda,ahonnan édesanyád legnagyobb bánatára kijöttél.

Én csak valamiféle megerősítést vártam,illetve várok(a kevésbé retardáltaktól),hogy amit egyszer piacra dobott az Apple azt már nem szokta visszavonni nem?

2016. dec. 25. 23:42
 3/3 Ricsi34 válasza:
Ha nem veszel Iphone 7-t akkor azzal megy a jelzés az almának hogy k*rvára elb*szták ezt a jack elhagyást.Erősen javaslom a 6s-t inkább.. ha már muszály alma terméket venni..
2017. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!