Megtehetem ezt?

Figyelt kérdés

Új telefont kaptam, és a régi telefonomba nagyobb kártya kell, mint az újba, viszont csak 27.-én tudjuk bevinni a Telenorba, addig meg nem szeretnék várni

Szóval ha szétvágom, és nem lesz jó, úgy is elfogadják majd?



2016. dec. 25. 21:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni hogy SIM kártyáról van szó :D
2016. dec. 25. 21:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha rosszul vágod ki és baja lesz, nem fogják elfogadni...

Valahogy előadhatod gondolom hogy "megsérült" a kártya, de hát nem tu dom mennyire hinnék el...

Egyszerűbb ha megvárod és adnak egy másikat.

SIM nélkül használod addig, miért nem jó? Alkalmazásokat le tudod tölteni, be tudod állítani stb...

2016. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem jó, mert iPhone, és nem engedi addig aktiválni magát, ameddig nincs benne SIM, és ezért használni sem tudom, csak be meg ki kapcsolni :(
2016. dec. 25. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor bizony vársz...
2016. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abba Nano-SIM kell, még kisebb mint a Micro-SIM, speciális vágó elvileg van hozzá, azzal (elvileg) könnyű lehet, anélkül (szerintem) elég nehéz nekiállni...

Kedd reggel már mehetsz is ha tudsz várni, személyit viszed és ingyen kicserélik...

2016. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!