Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem apple-s okosóra iPhone-hoz...

Nem apple-s okosóra iPhone-hoz csatlakoztatása alkalmazással?

Figyelt kérdés
Ugye bár van egy iPhone 6-om illetve kaptam egy M8-as okosórát. Addig eljutottam hogy bluetooth-on összekötöttem őket, hívást tudok fogadni, zenét tudok kapcsolni az órán. De nem találok egy olyan appot se amivel össze tudom a kettőt kötni hogy rá tudjam tölteni az órára pl. a facebookot. Ha tudnátok ebbe segíteni és az ajánlott app mellé egy kis útmutatást is tudnátok adni nagyon megköszönném! :)

2016. dec. 26. 15:09
 1/4 Karsai Milán válasza:
Nem fog működni minden szolgáltatás, vagy az iPhonet cseréld le, vagy a nem Apple okosórádat, ha teljes átjárhatóságot szeretnél a két tetmék közt.
2016. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az iPhone fél éves az órát most kaptam karácsonyra a lecserélés itt nem játszik szerepet
2016. dec. 27. 14:52
 3/4 Karsai Milán válasza:
Akkor fogadd el h így működnek együtt. iPhone mellé egy apple watch jobban passzolt volna, már ha egyáltalán tetszik a watch
2016. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meglepetésnek szánták volna :) sajnos így sikerult
2016. dec. 30. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!