Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonra kell virusirto?

Android telefonra kell virusirto?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ajánlott. Eset Mobile Security-t ajánlom. Viszont ha nem töltesz le minden szart, egy CM vagy valami is elég ami még a szemetet is törli a telefonról ;)
2016. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemcso ***** válasza:
Kell. Én Kaspersky-t használok.
2016. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az alapot használom, de egyszer poénból leszedtem a CM Securityt, azóta elfelejtettem eltörölni :D
2016. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Baj nem lesz belőle ha felteszed, de ha ésszerűen használod a telefont akkor nem lesz vírus sem.
2016. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szükséges! Ha nem dőlsz be a neten felugró kamureklámoknak "telefonodon 13 vírus van!" meg hasonlóknak, és nem töltöd le amit ott ajánlanak, csak Google Play-ről, akkor semmi baj nem lehet!
2016. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha apk-kat töltök le akkor is kell?
2016. dec. 27. 08:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Apk = applikáció, vagyis alkalmazás. Google Play-ből szinte bármilyet le tudsz tölteni, és mondom, az biztonságos, mivel a Google Play az Android saját "áruháza", minden új Androidos telefonon rajta van, onnét tuti nem szedsz össze vírust!
2016. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!