Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7 vélemények?

Samsung S7 vélemények?

Figyelt kérdés
Sony Xperia M4Aqua telefont váltanék le eme telefonra, vélemények, tapasztalatok érdekelnének :)

2016. dec. 26. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem olyan telefonom van de elmondom hogy egyszerűen csodálatos. Gyors, vízálló, kézreáll, kényelmes. Ami még ebben az árban egy nagyon jó választás az a Sony Xperia XZ, iszonyatosan erős és gyors, ez is vízálló viszont ennél nincs az a kockázat hogyha felmelegszik és hideg víz alá dugod akkor betörik a hátulján az üveg, azért mert ennek alumínium hátlapja van. Mindkét telefon nagyon jó, az XZ-n már USB Type C van, ezáltal jóval gyorsabban tud tölteni és adatot fogadni/átvinni. Kameráról annyi véleményt mondok hogy jó, de én személy szerint telefonban nem használom a kamerát mert arra ott a DSLR. Mindkettőben újjlenyomat olvasó, bővíthető memória, Android 6.0 Marshmallow, csak ugye ha az S7-et veszed akkor még vehetsz mellé pár zacskó szotyit mert az kicsit olcsóbb.
2016. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kifejezetten törékeny, illetve repedésre hajlamos üvegű (elöl-hátul üveg). A javítása pedig irreálisan magas árú, egész tűrhető telefont lehet kapni annyiért.


Tok és üvegfólia ellenére egy 50 cm-es eséstől a saját üvegét érő, aprókavics vagy hasonló okozta behatástól az üvege keresztülrepedt. Sz...rszung.

Ezt azért írom, mert használtam éveken át védelem nélkül, üveg előlapos készüléket, aminek esésből bőven kijutott, mégsem tört össze, repedt el.


A tudásával elégedett vagyok ugyan, de ekkora sérülékenységgel, és gazdaságtalan javíthatósággal párosítva az ára nem több éves, hanem néhány hónapos befektetés.

2017. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!