Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SamsungSGH E250 telefont...

SamsungSGH E250 telefont szeretnék venni. Mik vele kapcsolatban a tapasztalatok? Jó készülék? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Apukámnak ilyen van és tök gagyi telefon!!! Persze neki csak telefonálásra kell!
2008. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gagyiság eléggé szubjektív (végül is van benne kamera, még ha csak VGA is, rádió, MP3 stb), viszont igazából elég régi már (anyukámnak 1,5 éve vettem egyet, és akkor sem volt már új. Egyébként semmi baja sincs a mai napig).

Szerintem összességében megéri az árát, de ez a telefon miatt ne írj alá 2 évet, ha ezen gondolkozol.

2008. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mia007 válasza:
100%

szia!

Nekem ilyen telefonom van..szerintem nem a legjobb telefon, elegge butacska. Ez inkabb csak dizajn telefon, mint ugyes. elegans, konnyu es noiesebb szerintem. az sms-re nem lehet sajat mp3 szamokat berakni, csak amit a telefonban van. a telefon memoriaja nagyon keves, ugyhogy ha kulon csengo hangot akarsz a tel.szamokra,akkor az nem nagyon fog menni. 1 max. 2 szam fer bele. nem olyan rossz telefon ,ha csak smsre es hivasra kell. van benne radio, mp3, fenykepezo gep, bluetooth - ami nem a legjobb, mert olyan mintha infra lenne,mert kozvetlen a masik telefonhoz kell rakni,hogy atkuldje. sot, neha nem is ismeri fel a masik telefont. van benne Java jatekok, amik csak demok, azokat is le kellene tolteni. hat nem tudom. probald ki hatha neked tetszeni fog. nem szeretnem ezzel a valasszal elvenni a kedved tole.

M

2008. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én most kaptam szalagtűzőmre, nekem tetszik a telefon, csak tényleg az a baj vele, hogy nem lehet sms hangot beállítani, de amugy jó sztem. Én kpatam hozzá 1G memókártyát is.
2008. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen telóm van,nincs vele semmi bajom azon kívűl h elég kicsi a memóriája.

Éppen ezért szertnék venni hozzá 1 memókártyát.

Utolsó válaszoló! Te hol, milyen ,mennyiért vettél memókártyát a telódba?

2008. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok.: Én kaptam ajándékba, de mindjárt kiírom hogy mennyi egy 1G-os. :D
2008. nov. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Én arra gondoltam h milyen márkája van a memókártyának pff...
2008. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, én szeretem. A célnak megfelel, nekem csak az számít hogy lehessen telefonálni, SMS-t küldeni és zenét hallgatni. Ezek megvannak, és nagyon strapabíró! Én elég ügyetlen vagyok, folyton elejtek mindent, és ugyan karcolással tele van, de semmi baja. :) Pedig megvan egy jó ideje.
2009. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem volt ilyen telefonom csak most mar a szervizben van mert csak akkor ment a hang, ha egy bizonyos pontba feltolom
2009. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem jó telefon. Anyutol vettem át mosz kb 5 éves a telo és nekem semmi bajom vele. Igaz kicsi a memoria de erre való a memoriakártya. Videot nem éri meg vele csinálni de a képet nagyon szépek.
2010. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!