Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik éri meg a...

Szerintetek melyik éri meg a kettő közül?

Figyelt kérdés

Van egy Meizu MX3 telefonom, aminek berepedt a kijelzője. Ennek kb. 23.000 Ft-ba kerülne a cseréje (mindennel együtt).

A másik: használtan lenne egy Sony Xperia Z1 Compact okostelefon, 30.000 Ft-ért (max. 3 hónap garanciával)

Ti melyiket választanátok?



2016. dec. 27. 05:51
 1/6 anonim válasza:
Attól függ, mennyire van berepedve a kijelző? Teljesen? Vagy csak néhány repedés van a sarkaiban?
2016. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem túl vészes a MX3 képernyője, de azért szükséges egy kijelzőcsere.
2016. dec. 27. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de miért kerülne annyiba a kijelzőcsere?

Ebayen 5K-ért van hozzá alkatrész, kínai telefonokhoz nagyon olcsó.

2016. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem túl gyakori a mobiltelefon, a MX3 (ráadásul maszek az illető).

E-bay-on nem igazán vennék okostelefont (tudom, hogy ki lehet fogni jó vételeket, de azt inkább kerülném).

Amúgy most így, 2016 év végén is jó telefonnak mondható a Sonx Experia Z1 Compact?

2016. dec. 27. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy telefont vegyél, hanem kijelzőt.

Az kb 5K, aztán - nem tudom hova valósi vagy - beviszed egy random telefonos boltba, meegkérdezed el e vállalják és mennyiért. Ha nem akkor bemész a következőbe.

Nekem a felu méretű városom egyentlen telefonos boltjában tökéletesen emgcsinálták.

Meg ha van hozzá tutorial, otthon is megszerelhető.

10-esből simán kijönnél szerintem.

2016. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, bocs, véletlenül félrenéztem. Kijelzőcsere éri meg inkább, nem egy Sony Xperia Z1 Compact okostelefon.
2016. dec. 27. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!