Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a jack...

Akoos kérdése:

Miért nem működik a jack dugós selfie bot gombja a Lenovo telefonommal?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Ahh, hosszas kutakodás után megkaptam a választ, de a problémát sajnos nem tudom megoldani.


Szóval az a baj, hogy a legtöbb telefonnál a selfie bot gombja a hangerőgombot jelenti, és ha a hangerőgomb nem készít képet, akkor a selfie bot gombja sem. Sok telefonnál a kamera beállításaiban ezt könnyedén meg lehet oldani, de nem az enyémnél xD Ilyenkor már bonyolultabb a helyzet, le kell tölteni valami olyan programot, ami bele tud nyúlni a belső beállításokba.. le is töltöttem, de nem sikerült megoldani a problémát, mert nincs "root acces", vagy vmi hasonló. Fogalmam sincs mit jelent, nem is érdekel, elegem van, inkább veszek egy új telefont xD Fél napom ráment erre...


Esetleg tud valaki valami egyszerű megoldást? Ha igen, azt nagyon megköszönném.


(Ja és letöltöttem néhány ócska kamera appot, amikkel nagyjából működött a selfie bot gombja... de nekem a saját kamerám kell! nem igaz hogy nincs rá megoldás :@)

2016. dec. 27. 15:15
 2/4 A kérdező kommentje:
még valami, hogy bonyolítsam a helyzetet: a telefonomon mindkét hangerőgomb tud képet készíteni, talán pont ez a probléma, hogy mind2. Valahogy teszteltem a selfie bot gombját, és megtudtam, hogy annak a lenyomása nálam a két hangerőgomb lenyomását jelenti egyszerre, nem csak az egyikét...
2016. dec. 27. 15:18
 3/4 anonim válasza:
milyen alkalmazásokat töltöttél le? nekem is lenovo telefonom van és nekem se megy. legalább valami appot tudnék
2018. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fuh, pontos nevet nem tudok. Az biztos, hogy azt írtam be a play storeba, hogx Camera App.
2018. máj. 5. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!