Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a5 vagy Huawei...

Szpatrik2772 kérdése:

Samsung galaxy a5 vagy Huawei p9 lite vagy Lg g3?

Figyelt kérdés

Filmezésre, fényképezésre, böngészésre és játszani használnám, de nem szeretném ha szaggatna, laggolna, vagy akadozna.

Melyiket vegyem?

Ti melyiket vennétek?

Melyik éri meg jobban?


Véleményeket, válaszokat előre is köszi.



2016. dec. 28. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek kozul az lg 3 az osszeset felulmulja. Tudom mert pont igy sikerult a csaladban :D a samsung az jatekot semmennyire se birta kameraja nagyon szar. Az lg3 nak gyonyoru kamerja van nem fagyott le birta a jatekot. Nekem most lg4 em van samsungrol valtottam. A huaweirol nem tudok semmit mondani de en biztos lg-t vennek a helyedben . nagyon jo telefon
2016. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a samsungot el is felejteném.. a samsung sem csinál egyébként rossz telefonkat... felső kategóriás szinten, s6-s7/edge..

Viszont közép-alsó kategórián szerintem mindenképp felejtős.


Az lg g3-al biztosan nem lőnél mellé, más kérdés, hogy a 2 vagy 3gb rammal rendelkező készüléket tudnád-e beszerezni, ez utóbbival jó választás lehet, mert azért lássuk be..azt a felbontást egy 2 gigás ram már-már néha döcögtetné.


A huawei p9 lite.. az most egy jó telefonnak számít szvsz, én sima p9-et használok, de nincs vele problémám, tesóm p9 lite-ot használ, ő sem panaszkodott eddig, képmegjelenítés rendben van, ujjlenyomat olvasó szintén pipa.. összességében p9 lite vagy lg g3 amik közül választanod kéne, de én a p9lite-ra teszem le a voksom.

2016. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy Samsung. Nagyon jó az A5 főleg ha a 2016-osat veszed. Kamera Elmegy, bár én egyáltalán nem használom a telefon kameráját csak ha valami hülye hevert kell részegen videózni :D Fényképezésre ott a DSLR, bár azt ugye nem biztos hogy veszel meg ha van akkor nem fogod mindenhova cipelni. Játékot jól bírja, gyors a Google Chrome, hangos a hangszórója
2016. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A szolgáltatómnál mind 3 készüléket csak 2 gb rammal árulják sajnos.

Ez szerintem a LG G3-hoz kevés, ugy hallottam, hogy nem elég neki a 2 giga ram, hogy szaggatna.

A Samsung A5-ből a 2016-os verziót venném, remélem az nem olyan rossz, mint ahogy leirtátok. (Tudom, hogy nem a külsőt kéne nézni, de nekem kűlsőre ez tetszik.)

A Huawei p9 lite-ról nem irtatok rosszat, de nekem valahogy nem tetszik a hátoldala. Igazából még énsem hallottam rosszat erről a készülékről olvasgattam róla, tetszik belsőleg.. De külsőleg nem.

Azt viszont nem akarom, hogy jól kinéző, de buta telefont vegyek.

Tudom válogatós vagyok :D :))

Köszi a válaszokat

2016. dec. 29. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Az LG G3 mondjuk 3 GB rammal megfontolandó lehetett volna, de mivel az A5 csak 2 gigával létezik, a P9 Lite-ból pedig itthon (Magyarországon) csak a 2 gigás változat kapható, így egyenrangban abszolút kiesik az LG, mert a kamerája borzalmas (néhol éles, néhol homályos, néhol pedig helyenként elmosódott képeket csinál), és a processzora is csak 32 bites!


A Samsungok bár általánosságban szép képeket csinálnak, viszont többségük eléggé túlárazott, és ez alól az A5 sem kivétel! :(


A Huawei-nek jó a kamerája, kellően erős a hardvere, és a rendszere is jól van optimalizálva, ezek általánosságban jellemzőek a márkára, nekem is Huawei van, és úgy működik, mint újkorában, pedig már majdnem 2 éves, és minden nap elég sokat használom!


Bár a 2 GB ramot ár-érték arányban kissé kevésnek tartom egy több mint 60 ezres telefonban, de amúgy minden másban nagyon szuper, összességében szerintem a legjobb vétel a 3 közül, P9 Lite-ot ajánlom!

2016. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mosqu!to válasza:

Szia!


Én most vettem 2 napja egy használt G3-t 2 GB rammal és 5.1 Lollipop androiddal. Nagyon jó valasztás! Eddig nem akadt meg és minden alkalmazás/játék remekül fut rajta. Megse érzi,hogy terhelve van.


A kijelzője gyönyörű,jól eltalált szerkezet! A kamerája is elképesztő képeket és videókat készít!


Egyetlen hátránya,hogy hamar merül az akkumulátor,de ezt lehet betudható annak,hogy 1,5 éves a telefon és mindennap nyúzva volt! :-) Ez ia orvosolható ám! Ma rendeltem egy 5000 mAh akkumulátort bele ebayről 3 ezerért(gyarilag 3000 mAh van benne,az 2600 Ft ebayen és eredeti..teljesen korrekt ár. De ha van nagyobb,akkor kipróbálom már:) )


Szóval szerintem nagyon jó választás! Már gyűjtők az LG G6-ra!:) Remek ár/érték arányú készülékek!

2016. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!