Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone SE meddig lesz még...

Egy Iphone SE meddig lesz még vállalható és támogatott telefon?

Figyelt kérdés
Androidos csalódások után szeretnék egy Iphone-t venni. Méretre nekem pont tökéletes lenne ez a teló, az ára sem olyan vészes. Érdemes venni még ilyen vasat? Jó lesz még pár évig?
2016. dec. 28. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pl. ios-t még lehet rá frissíteni vagy 4-5 évig biztos. Most ios 10 van , azt rá lehet tenni, de akár egy 12 vagy 13-ast is fogja támogatni szerintem.


Egyébként meg idei telefon, mit szeretnél még? Vadi új modell.

2016. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Érdemes.iden jott ki, meg 4-5 évig bírja. 64gb-osat vegyél. Nekem is SE van. Bármit szeretnél tudni írj
2016. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"meddig lesz még vállalható"


Most márciusban jelent meg a telefon.

2016. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Inkább a hardver/szoftver rész miatt kérdeztem a vállalhatóságot, nem menőzni akarok a telefonnal.. Mondjuk remélem IOS -re és az Iphonera nem lesz igaz amit Android fronton tapasztalatam.. Megvettem anno a telefont közel 100 ezerért, aztán egy év után a telefonáláson kívül semmire se jó már, akad, fagy, kilép.. Ilyenekre gondolok amikor a vállalhatóságot és megbízhatóságot kérdezem.. Ilyen dolgokat szeretnék elkerülni, ezért váltanék IOS rendszerre..
2016. dec. 28. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem sok iphone-om volt és akárhogy hirdetik az Ios sem tökéletes szoftver.


Sőr én azt mondanám hogy az Androiddal egy szinten van szerintem. Nekem most androidos telefonom van, android 5 van rajta, és az elég jó. Előtte 5S-em volt , arra felraktam most az Ios 10.2-t ami a legújabb és jónak tűnik.


Lehet neked a problémás Android az valami régebbi volt, régebbi telefonnal.


Én az új Androidokat tesztelgetem meg az új ios-eket, azok elég jók, de az Ios sem tökéletes.

2016. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon régi a telefonom valóban.. Első okosom egy Xperia Tipo volt, az egy alsó kategóriás olcsó cucc volt, 6 hónapig bírta, nagyon rossz teló volt, de az összetört, így vennem kellett újat. Akkor is ezt mondták, hogy Androidból olcsót nem szabad venni, így beruháztam egy jó középkategóriás Xperia SP-re, a tesztek alapján jónak tűnt. Az első frissítésig kiváló, pörgős gép volt, a 4.3 frissítés óta viszont totál belassult, ennek már több éve, de jelenleg is ez van. Szóval 1-1,5 év alatt használhatatlanra avult a telefon. Ugyanígy járt tesóm LG telefonja is, az sem olcsó kategória volt, de egy idő után a lassulás miatt kuka.. Most szeretnék végre egy hosszútávon használható okosat venni, ami 1 év után is jó telefonáláson kívüli dolgokra is.. Ezért váltanék mindenképp az IOS-re.
2016. dec. 28. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is írták, sok évig jó lesz az SE.

Az iPhone 5S már elég régen jött ki (2013), és a legújabb iOS-szel is fut még.

2016. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az Ios 11 vagy 12 is jó lesz még az 5S-re egyébként.


Aztán egy idő után már nem, először az 5S támogatásával fog leállni az apple.


Szal SE még frissíthető jó darabig.

2016. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én két hete váltottam le az i4-emet(2011-ben vettem), de még mindig gyors a korához képest(gyorsabb, mint az asszony Galaxy J5(2016-osa, pedig van köztük egy kis korkülönbség), és semmi egyéb bajom nem volt vele. Gondolom, hogy az SE is kibír minimum ennyit. Szóval, igen, megéri.
2016. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!