Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a HTC 10-ről?

Mi a véleményetek a HTC 10-ről?

Figyelt kérdés

1.: Kamera

2.: Gyártó támogatás (frissítések gyakorisága)

3.: Hosszú távra jó lenne (min. 3 év)

4.: Felhasználói felület (Sense)



2016. dec. 28. 13:32
 1/3 Bence Sz. válasza:

Kamera: Megbízható és gyorsan működeik, szép képeket lehet vele lőni.

Frissítések gyakorisága: Erről túl sokat nem tudok mondani.. kb., mint egy átlagos android telefon.

Hosszú távra tökéletes; A Sense pedig rendkívül gyors lett.

Szerintem teljesen megéri megvenni.

2016. dec. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1: tudtommal nincs 60 fps 1080p felvétel gyárilag


2: Passz, viszont itt van a Venom/Viper team akik csinálják rá a módosított szoftvert, szal ha a gyártó le is mondana ők nem.


3: Szerintem tök m1 milyen telefon 2-3 évnél tovább nem igen bírják.


4: Sense mindig is a legszebb volt, viszont annyi hátrányt említenék meg, hogy htc 10-ben nincsenek külön appok szal:

Zenelejátszó google music

Galéria: google fotók

Naptár: google naptár


Bár vannak akik sosem, a gyári appokat használják szerintem elég szar, hogy nincs htc által csinált alkalmazás

[Ennek az az értelme, hogy nem bloatware]

2016. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hunika14 válasza:
Tobb, mint 2 honapja van htc 10-em, szep kepeket csinal, tobb beallitasi lehetoseget talalsz, melyekkel el lehet idozni. Hogy hosszu tavon milyen, azt szerintem nem tudja senki megmondani. A felulet nekem a kedvencem mind kozul (ez relativ dolog). Folyamatosan jonnek frissitesek ra.Eszeveszett gyors, s erzodik, hogy minosegi telefont tartasz a kezedben.En rengeteget gondolkodtam, hogy milyen telefont vegyek, vegul a One Plus 3 es a HTC 10 maradt, utobbi mellett tettem le a voksomat, idaig ugy velem, hogy helyes dontes volt.
2017. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!