Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki ért a telefonokhoz adna...

Aki ért a telefonokhoz adna tippeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elhatároztam, és egy drágább telefonra újítok, viszont nem szeretnék mellényúlni, esetleg egy jobb lehetőséget elszalasztani.

A telefonra körülbelül 140 (max 160) ezret költenék. Már 4-5 napja olvasom a különböző teszteket fórumokat, de még mindig sok kérdésem van, örülnék, ha tudnátok segíteni.

Elsősorban a Galaxy S7-et és a P9 (vagy P9 Plust inkább) néztem ki. Ezekről mit gondoltok?


-Ami még foglalkoztat, hogy az AMOLED és az IPS kijelző közötti lényeges különbségek mik? Ennek is próbáltam utánajárni, de sok helyen kínai volt számomra.

-Sokat számít, hogy 3 vagy 4 GB RAM van a telefonban?

-Mennyivel rosszabb az S7 ujjlenyomat olvasója?


Köszi a segítséget.:)



2016. dec. 28. 18:46
 1/3 meszike91 ***** válasza:
OnePlus 3T vagy Honor 8
2016. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zzzoli ***** válasza:

Az amoled kijelző egy aktív ledmátrix, tehát minden képpont fénykibocsájtó, az ips egy lcd fajta, hátulról megvilágított színszűrő panel.

Gyakorlatban a legjobb quantum dot mátrix ips panel pl. LG G5 sincs annyira élénk és szaturált mint az amoled, csak közelíti. A gyengébb ips paneleknél meg előjön a betekintési szög probléma, kontrasztgyengeség stb...

2016. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először magadnak tedd fel a kérdést, (és utána írd is le) hogy mire szeretnéd használni a telefont?! Más készüléket vennék ha a fényképezés a fontos a kamera miatt, és mást ha mondjuk játszani akarsz, esetleg fontos hogy nagy akksija legyen mert sokat kirándulsz és megy a GPS. Na meg aztán újonnan? Használtan 160-ért, esetleg szolgáltatótól? Lényegében ha felső kategóriás mobilt akarsz, majdhogy nem mindegy az idei megjelenők közül melyiket veszed (bár ott még a 160k is karcsú). Én a helyedben kinézném azt a pár telefont amelyik tetszik, és (pl. Mobilarena) fórumon, meg youtube videókon keresném a választ a végleges döntéshez. Nálam pl szempont hogy cserélhető legyen az akksi, két kártyás kivitel, jó fényképeket lőjek, legyen infrás és 140k alatt, de nem játszom rajta 8komoly játékokkal) és mondjuk a zenehallgatás sem fontos... (H818)
2016. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!