Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most néztem a Samsung Galaxy...

Most néztem a Samsung Galaxy S6 Edge 150. 000 ft Ha mondjuk márciusba kijön az S8 Menyit esik vissza az S6 Edge ára?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 22:40
 1/3 anonim válasza:

Nehéz kérdés.... ATTILA????

Egyébként meg fingom sem sincsen, nem vagyok én semmiféle jós, Na jó egye fene, jósolok neked most valamit!

Ha kicsit beírod gugliba, hogy "Samsung Galaxy S6 Edge ár" akkor 130 alatt picivel fogsz találni! :3

ui.: Talán olyan 110-120?? Ez alá nem hinném!

2016. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy picit, épp a jövő heti lottószámokkal dolgozik a varázsgömböm, ha kitalálta, akkor jósolok neked is.
2016. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Max 120 ezere megy le. Az s7 is csökkeni fog és értelemszerüen ennek is kell, de nem sokat mivel az s8 kb 220 lesz. Így még mindig eladható az s6 edge jóáron.
2017. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!