Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintek a Samsung Galaxy A...

Szerintek a Samsung Galaxy A 3 2016 telefon kijezője kicsi 4,7 inch mekkorának számit?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Asus Zenmax van és a mérete 5.5" ami elég nagy volt már mondjuk Asus fonepad em is az 7" os az nagy a 6" is nagy az 5.5" ha nagy a kezed okés

ha nőnek lesz akkor 5" nál nagyobbat ne vegyél nem érik át az apró kezükkel általában


4.7 col mérete 11.938cm


általános használatra jó


1 gb ram kevés ha a legújabb facebookot és minden böl a legújabbat használod A 1.5 GB RAM jó választás telónak bár ha így nőnek a szoftver méretek és előszeretettel frisítget az ember akkor egy fél év és kevés lesz egyébként jó telefonak tűnik


bár ASUS és LG párti vagyok nagyon kényelmes ASUS zenmax meg LG g2 g4 és k10 is.


Én admin ként pro és média funkciókat tekintve és kényelmi használatot mivel értek hozzá ezeket preferálom


huawei samsung sony és társai nem jöttek be túl vannak designolva az lg és az asus is csak ot a designe nem ontja a funkcionalitást és élményt


hosszú monológ bocs a helyes írási hibákért nem szoktam magam rajta izgatni

2016. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!