Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen mobiltelefont keresek...

Ilyen mobiltelefont keresek (lent). Ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés

Szóval én egy 15 éves lány vagyok és a születésnapomra gy új telefont kapok, olyan amilyet szeretnék. Van valami ötletetek, ami ilyen:

ÉRINTŐKÉPERNYŐS(fontos!), 3,5-ös a fejhallgató bemenete, sok zene fér rá, jó a zenelejátszója, jó minőségű kamera van benne (min. 3,5 megpixeles)

Tapasztalatokat is írhattok!


2010. máj. 3. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél LG KM900-at. Jó a kamerája, 3,5 jack kimenete van, zene az fér rá rendesen,8 GB a belső memóriája (és még bővíthető), dvix-et és xvid-et is képes lejátszani, kapacitív érintőkijelzős 400x800 pixeles és multitouch-os. Nagyon jó telefon. Csak ajánlani tudom. 51.000 Ft.
2010. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél Iphone-t.
2010. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az LG jó, bár nem tetszik annyira külsőben.

iPhonet azért nem szeretnék, mert az egyik barátnőmnek az van és nem félre el egy csomó gatyám zsebében. (ez is fontos lenne!)

2010. máj. 3. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nokia 5800
2010. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyet e' [link] ez tök király. hö. ez érintős. elfér a gatyád zsebibe(vagy talán a hátizsákodba)XD. A régi T-mobilnál találhatsz ilyet. tök jó fotókat csinál(hatsz) ezzel [link]
2010. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de h.ülyevagy XDDDDDDD
2010. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!